Zakładki jasne 3a

Polecane obiekty

Hotel Polonia Palace

Warszawa (mazowieckie)

Międzynarodowe Centrum...

Kraków (małopolskie)

ICE Kraków Congress Centre

Kraków (małopolskie)

Polecane usługi

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Belvedere Catering by Design

Warszawa (mazowieckie)

Z-Factor. Smart Hospitality

Kraków (małopolskie)
A A
Artykuły

Sztab kryzysowy podsumowuje projekt specustawy

Zespół sztabu kryzysowego „TUgether” przeanalizował projekt sepcustawy dotyczącej tzw. tarczy antykryzysowej. Niestety proponowane w nim rozwiązania nie odzwierciadlają oczekiwanej przez sztab pomocy dla przedsiębiorców reprezentowanych branż.
27 mar 2020
 
średnia ocen:
5.0

Agnieszka Huszczyńska: Pomyślę o tym jutro

Czas koronawirusa to czas szczególnie trudny dla całej branży eventowej. To też czas bycia dla siebie dobrym. Wiele postaw i cechy charakteru, które pozwoliły nam pracować w eventach i odnosić sukcesy, utrudnią nam czas kwarantanny.
26 mar 2020
 
średnia ocen:
4.0

Branża eventowa ze Śląska ogłasza stan zagrożenia upadkiem

Przedstawiciele branży spotkań, turystyki biznesowej i wydarzeń z Katowic oraz województwa śląskiego ogłosili stan zagrożenia upadkiem i zaapelowali o podjęcie natychmiastowych kroków na poziomie władz samorządowych w celu ratowania branży.
25 mar 2020
 
średnia ocen:
0.0

Monika Dymacz-Kaczmarczyk: Praca zdalna i zespoły rozproszone – z jakimi wyzwaniami musimy się mierzyć?

Jeśli jesteś pracownikiem zdalnym, wiesz, jaką swobodę daje taka praca. Oczywiście, wszystko w granicach rozsądku, ale - możesz mieszkać, gdzie chcesz i sam sobie regulować tryb pracy.
24 mar 2020
 
średnia ocen:
0.0

MP Power Awards® – pracujemy na pełnych obrotach

Trwają prace w ramach ósmej edycji konkursu MP Power Awards®, w które zaangażowany jest zarówno organizator konkursu – zespół MeetingPlanner.pl, jak i jurorzy poszczególnych części konkursu oraz partnerzy przedsięwzięcia.
24 mar 2020
 
średnia ocen:
5.0

Członkowie SBE: 97 procent odwołanych eventów w marcu i kwietniu

Z ankiety przeprowadzonej przez Stowarzyszenie Branży Eventowej wśród jego członków wynika, że tylko w marcu i kwietniu 2020 roku odwołanych zostało ponad 97 procent zaplanowanych eventów.
24 mar 2020
 
średnia ocen:
5.0

Tomasz Mlącki: Cena strachu, czyli fatalizm

Higiena ciała to nasz wielki sprzymierzeniec w walce czasu próby, ale higiena duszy, do której mam nadzieję da asumpt ten tekst, jest aliantem najważniejszym.
24 mar 2020
 
średnia ocen:
5.0

Krzysztof Paradowski: Nowe oblicze eventów. Jak zorganizować wydarzenie online

O możliwościach realizacji eventów online Pisze Krzysztof Paradowski, członek zarządu Stowarzyszenia Konferencje & Kongresy w Polsce, w cyklu „Okiem eksperta SKKP”.
23 mar 2020
 
średnia ocen:
5.0

Apel: zawrzyjmy Pakt Społeczny #TUgether

Organizacje pracujące w branżowym sztabie kryzysowym zaapelowały do klientów i branży o zawarcie Paktu Społecznego #TUgether, którego celem jest zredukowanie dużego poczucia niepewności oraz danie szansy na utrzymanie poziomu zatrudnienia.
23 mar 2020
 
średnia ocen:
0.0

SBE: Stawką jest być albo nie być polskiej branży eventowej

„Przedstawiony przez rząd 18 marca program pomocy, a dokładnie jego główne składowe, to nie jest krok w dobrym kierunku. Stowarzyszenie Branży Eventowej zajęło stanowisko wobec tzw. tarczy antykryzysowej zaproponowanej przez rząd.
21 mar 2020
 
średnia ocen:
0.0
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.