Zakładki jasne 3a

Polecane obiekty

Hotel Polonia Palace

Warszawa (mazowieckie)

Międzynarodowe Centrum...

Kraków (małopolskie)

ICE Kraków Congress Centre

Kraków (małopolskie)

Polecane usługi

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Belvedere Catering by Design

Warszawa (mazowieckie)

Z-Factor. Smart Hospitality

Kraków (małopolskie)
A A
Artykuły

Warsztat B2B „Poland Smart Move” na Meetings Week Poland

Promocję destynacji poświęcone były spotkanie regionalnych convention bureaux oraz warsztaty B2B przeprowadzone przez sekcję Poland Convention Bureau POT w ramach Meetings Week Poland 2019.
13 kwi 2019
 
średnia ocen:
0.0

Fam trip „Poland Smart Move” w Warszawie

Przedstawiciele firm ze Skandynawii, krajów Beneluksu oraz Stanów Zjednoczonych gościli w Polsce w ramach wizyty studyjnej zorganizowanej przez Poland Convention Bureau Polskiej Organizacji Turystycznej.
11 kwi 2019
 
średnia ocen:
0.0

Partner gali MP Power Awards®: ASAP DRUKARNIA

Na bazie doświadczeń z agencji powstał koncept drukarni ASAP – drukarni, która specyfikację pracy dla klientów z branży eventowej i konferencyjnej rozumie bez słów.
08 kwi 2019
 
średnia ocen:
0.0

Demand Outlook: mniej spotkań w stolicach europejskich w roku 2018

W pięciu stolicach Europy Środkowo-Wschodniej odnotowano w roku 2018 mniej organizowanych spotkań niż rok wcześniej – wynika z raportu Demand Outlook 2019. Najbardziej straciły stolice – Polski i Bułgarii.
07 kwi 2019
 
średnia ocen:
0.0

Social media – ważne narzędzie w branży incentive

Coraz więcej pytań dotyczących spraw zakupowych trafia do firm za pośrednictwem messengera. 84 procent menedżerów podejmuje decyzje dotyczące zakupów, korzystając z mediów społecznościowych, a 80 procent agencji incentive korzysta z social mediów.
03 kwi 2019
 
średnia ocen:
0.0

Sponsor gali MP Power Awards®: VENTURE TECHNOLOGY

Venture Technology to zespół młodych inżynierów, którzy z wykorzystaniem mechatroniki zadziwiają branżę eventową. Głównym obszarem działań firmy jest wynajem niecodziennych gier interaktywnych, które zostały stworzone przez zespół inżynierów VT.
03 kwi 2019
 
średnia ocen:
5.0

Sponsor gali MP Power Awards®: GÓRSKIE RESORTY

Górskie Resorty to prężnie rozwijająca się sieć luksusowych obiektów wypoczynkowych w południowo-zachodniej Polsce. Nasze doświadczenie w budowaniu oraz zarządzaniu nieruchomościami sprawia, że zdecydowanie wyróżniamy się na tle konkurencji.
03 kwi 2019
 
średnia ocen:
5.0

Europejska wymiana doświadczeń podczas konferencji SBE

Najlepszy efekt uzyskujemy wtedy, gdy komunikujemy emocje i gdy marka łączy się z emocjami i wywołuje zaangażowanie – mówiła Ilaria Granato, development manager konkursu Bea World, podczas drugiego dnia Meetings Week Poland.
01 kwi 2019
 
średnia ocen:
5.0

PMD: ekonomia wartości to myślenie perspektywiczne

Kapitalizm bez etyki nie ma przyszłości, konieczne jest przejście od oportunistycznej do relacyjnej gry ekonomicznej – mówił profesor dr hab. Jerzy Hausner podczas pierwszego dnia Meeting Weeks Poland.
01 kwi 2019
 
średnia ocen:
0.0

Demand Outlook: mniej wydarzeń w roku 2018, traci Warszawa i Kraków

W 2018 roku w Polsce odbyło się o 6,9 procenta wydarzeń mniej niż w roku 2017 – wynika z raportu Demand Outlook 2019. Spadek liczby spotkań najbardziej widoczny jest w Warszawie i Krakowie. Wzrost odnotowały - Aglomeracja Śląska, Trójmiasto oraz Wrocław.
31 mar 2019
 
średnia ocen:
0.0
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.