Zakładki jasne 3a

Polecane obiekty

Hotel Polonia Palace

Warszawa (mazowieckie)

Międzynarodowe Centrum...

Kraków (małopolskie)

ICE Kraków Congress Centre

Kraków (małopolskie)

Polecane usługi

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Belvedere Catering by Design

Warszawa (mazowieckie)

Z-Factor. Smart Hospitality

Kraków (małopolskie)
A A
Artykuły

Ranking ICCA: USA znów na czele, Polska znów na 19. miejscu

ICCA (International Congress and Convention Association) opublikowało raport, z którego wynika, że krajem najchętniej wybieranym na organizację spotkań międzynarodowych stowarzyszeń w roku 2019 były Stany Zjednoczone. Polska znalazła się na 19. miejscu.
19 czer 2020
 
średnia ocen:
0.0

TRUE COLOR by Ann Bogel: nigdy więcej nudnych biznesowych garniturów

Marka TRUE COLOR by Ann Bogel powstała z pasji do mody, trendu slow fashion, z zamiłowania do pięknych wysokiej jakości tkanin, a przede wszystkim z miłości do klasyki BLACK & WHITE.
17 czer 2020
 
średnia ocen:
5.0

Kraków Network: „Bezpieczeństwo eventów po pandemii”

W ramach prac inicjatywy Kraków Network Together został przygotowany dokument „Bezpieczeństwo eventów po pandemii”, odnoszący się do wytycznych i prezentujący dobre praktyki w organizacji eventów.
12 czer 2020
 
średnia ocen:
0.0

Sabrina Żymierska: Siła wydarzeń, czyli co nam dają targi, kongresy i konferencje?

Przez ostatnie miesiące mierzyliśmy się z wielką zmianą, jaka nastąpiła w wyniku konieczności zachowania dystansu społecznego. Branża, dla której fundamentem są spotkania i relacje, praktycznie z dnia na dzień zmuszona została do pozostania w domu.
09 czer 2020
 
średnia ocen:
5.0

Grzegorz Kieniksman: Co jest pomiędzy Kinder Biovitalem a Lecytyną?

Co jest pomiędzy Kinder Biovitalem a Lecytyną? Dorosłe życie, często w towarzystwie mądrości życiowej, rozsądku i odpowiedzialności. Niektórzy rezygnują jednak z tego zacnego towarzystwa, ale to zagadnienie na inny felieton :)
08 czer 2020
 
średnia ocen:
0.0

Ósmy finał MP Power Awards®: trzy studia, pięć scen i siła branży

Podczas MP Power Night – finału MP Power Awards® 2019 zostali ogłoszeni laureaci – osobistości branży, nagrodzone projekty, eventowe obiekty i produkty roku. Gala odbyła się online w przestrzeniach trzech studiów i kliku pokojach społecznościowych.
05 czer 2020
 
średnia ocen:
5.0

Ivetta Roczek: Umiejętność słuchania i czytania ze zrozumieniem – czy to wiedza tajemna?

To temat rzeka i nie dotyczy tylko branży turystyczno-eventowej. Dotyczy każdego i w każdej dziedzinie. Przez ostatnie lata zauważam coraz mocniej, że to chyba jednak wiedza magiczna i nieosiągalna. Ivetta Roczek w cyklu „O branży niepolitycznie".
05 czer 2020
 
średnia ocen:
5.0

Wirtualne Podróże

Z uwagi na obecnie panującą sytuację, w jakiej się znaleźliśmy, praktycznie cały świat przeniósł się do Internetu. Niektóre branże już od dawna działały w sieci, inne natomiast dostosowują się do panującej rzeczywistości.
04 czer 2020
 
średnia ocen:
5.0

Lenka Žlebková: Możemy wyjść z kryzysu wzmocnieni

„Mocno wierzę, że relacje międzyludzkie są nie do pobicia, więc przemysł spotkań powinien szybko odzyskać siły”. Lenka Žlebková, CEO, Prague Congress Centre, i wiceprezes zarządu Prague Convention Bureau odpowiada na pytania Krzysztofa Celucha.
02 czer 2020
 
średnia ocen:
0.0

Agata Kondracka: O sztuce współpracy

Artysta Edgar Degas powiedział: „Sztuka nie jest tym, co widzisz, ale tym, co za twoją przyczyną widzą inni ludzie”. Tworząc wydarzenia, chcemy być kreatywni, chcemy lepiej, mocniej, bardziej.
01 czer 2020
 
średnia ocen:
5.0
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.