Zakładki jasne 3a

Polecane obiekty

Hotel Polonia Palace

Warszawa (mazowieckie)

Międzynarodowe Centrum...

Kraków (małopolskie)

ICE Kraków Congress Centre

Kraków (małopolskie)

Polecane usługi

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Belvedere Catering by Design

Warszawa (mazowieckie)

Z-Factor. Smart Hospitality

Kraków (małopolskie)
A A
Artykuły

Kongresy i konferencje dominowały wśród wydarzeń organizowanych w Polsce w roku 2018

Konferencje i kongresy stanowiły 55 procent wydarzeń organizowanych w Polsce w 2018 roku, 41 procent były to wydarzenia korporacyjne i motywacyjne, a 4 procent – targi – wynika z raportu „Przemysł spotkań i wydarzeń w Polsce w roku 2019".
28 mar 2019
 
średnia ocen:
0.0

Bydgoszcz z potencjałem dla organizatorów wydarzeń

Bydgoszcz – największe miasto województwa kujawsko-pomorskiego to dogodne miejsce spotkań, oferujące nowoczesną infrastrukturę dla rynku MICE i wiele atrakcji. Łatwo tutaj dotrzeć dzięki połączeniom lotniczym oraz sieci dróg i linii kolejowych.
28 mar 2019
 
średnia ocen:
0.0

Grzegorz Kieniksman: czym jest Dzień Świadomości? Kolejna edycja kampanii społecznej

Na piątkowej gali MP Power Night odebraliśmy nagrodę w kategorii CRS w branży eventowej za stworzenie inicjatywy społecznej Dzień Świadomości. A dziś pakujemy się na kolejny wyjazd do Bartoszyc, bo już 28 marca organizujemy kolejną odsłonę naszej akcji.
27 mar 2019
 
średnia ocen:
0.0

MPI Poland Chapter ma już dziesięć lat

W 2019 roku dziesięciolecie obchodzi MPI Poland Chapter, oddział międzynarodowego stowarzyszenia zrzeszającego organizatorów spotkań, jeden z inicjatorów Meetings Week Poland.
27 mar 2019
 
średnia ocen:
5.0

Agnieszka Słowik: Im bardziej próbuję być w domu, tym więcej podróżuję…

Praca w agencji incentive wydaje się być pracą marzeń. Latamy po świecie, jadamy w najlepszych restauracjach, śpimy w najlepszych hotelach. I co najważniejsze poznajemy ludzi, których pewnie nigdy byśmy nie spotkali. A jak wygląda rzeczywistość?
27 mar 2019
 
średnia ocen:
4.8

Tomasz Mlącki: Centralna Pomyłka Komunikacyjna

O CPK ostatnio głośno, sprawy przyspieszyły, niestety nie na placu budowy, bo tego nie ma i konia z rzędem temu, kto wskaże, kiedy ogrodzą teren i wbiją pierwszą łopatę. Mam tu na myśli ruch faktyczny w wykonaniu szarego robotnika...
26 mar 2019
 
średnia ocen:
5.0

Sponsor gali MP Power Awards®: ARENA GLIWICE

Arena Gliwice to jeden z najnowocześniejszych obiektów widowiskowo-sportowych w Polsce, i Europie. Jednym z kluczowych atutów Areny jest jej położenie przy trasach A4, A1, DTŚ oraz krótki czas podróży z takich miast jak np. Wrocław, Kraków, Warszawa.
25 mar 2019
 
średnia ocen:
0.0

Sponsor gali MP Power Awards®: LAKE HILL RESORT & SPA

Lake Hill Resort & Spa powstał u podnóża Karpacza, bezpośrednio nad brzegiem malowniczego zalewu Sosnówka. Idealna lokalizacja powala z jednej strony odetchnąć od zgiełku miasta a z drugiej, w ciągu kilku minut, dostać się do atrakcji Karkonoszy.
24 mar 2019
 
średnia ocen:
5.0

Partner gali MP Power Awards®: SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO

Mazowsze to wyjątkowy region. Obok tętniącej życiem Warszawy, są tu też piękne tereny nadbużańskie, urokliwa Puszcza Kampinoska, pełne czaru Pojezierze Gostynińskie oraz ciche zakątki Puszczy Kurpiowskiej.
24 mar 2019
 
średnia ocen:
0.0

Sponsor gali MP Power Awards®: VECTORWORKS SPOTLIGHT

Vectorworks Spotlight wiodące oprogramowanie dla branży rozrywkowej
19 mar 2019
 
średnia ocen:
0.0
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.