Zakładki jasne 3a

Polecane obiekty

Hotel Polonia Palace

Warszawa (mazowieckie)

Międzynarodowe Centrum...

Kraków (małopolskie)

ICE Kraków Congress Centre

Kraków (małopolskie)

Polecane usługi

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Belvedere Catering by Design

Warszawa (mazowieckie)

Z-Factor. Smart Hospitality

Kraków (małopolskie)
A A
Artykuły

Biznesowe rozmowy, ćwiczenia z uważności i networking z widokiem na Wisłę – czyli MP Fast Date® w MsMermaid

Pierwszy w tym roku biznesowy MP Fast Date® zorganizowany przez MeetingPlanner.pl odbył się 28 lutego w MsMermaid w Warszawie. W wydarzeniu wzięło udział 46 oferentów oraz kilkudziesięciu planistów i przedstawicieli agencji eventowych.
12 mar 2020
 
średnia ocen:
0.0

Demand Outlook: Wpływ COVID-19 na rynek spotkań w Polsce. Nadal jest biznes

Z- Factor i Demand Outlook prezentuje aktualną sytuację i aktywność firm w organizowaniu konferencji w Polsce. Wpływ COVID-19 oraz konsekwencji gospodarczych jest oczywisty, ale na rynku spotkań nadal jest biznes.
12 mar 2020
 
średnia ocen:
0.0

Termy Uniejów i Bal Żeglarza – czyli kolejny MP MICE Tour®

MeetingPlanner.pl zorganizował kolejny wyjazd studyjny MP MICE Tour®, którego celem już po raz drugi był czterogwiazdkowy Aparthotel Termy Uniejów. Częścią wizyty był Wielki Bal Żeglarza, zorganizowany w klimacie Portu Sztynort.
11 mar 2020
 
średnia ocen:
0.0

Zgłoś atrakcję, narzędzie lub usługę eventową do MP Power Awards®

Trwa przyjmowanie zgłoszeń do konkursu MP Power Awards®. Jurorzy po raz kolejny wybiorą MP Power Produkt czyli eventowy produkt roku. Atrakcje i produkty eventowe można zgłaszać do 13 marca.
11 mar 2020
 
średnia ocen:
0.0

Anna Górska: Networking biznesowy

Ponad 85 proc. miejsc pracy zdobywa się dzięki networkingowi. Spotkania twarzą w twarz generują więcej pomysłów niż spotkania zdalne. Prawie 100 proc. osób uważa, że spotkania są kluczowe dla budowania długotrwałych relacji.
10 mar 2020
 
średnia ocen:
0.0

SOIT podsumowuje spotkanie w sprawie sytuacji na rynku incentive w dobie epidemii koronawirusa

Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel (SOIT) zorganizowało spotkanie dotyczące sytuacji na rynku incentive travel i wyjazdów grupowych w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa.
10 mar 2020
 
średnia ocen:
0.0

Anna Jędrocha: W trudnych czasach jesteśmy razem

Chciałabym rozpocząć od cytatu dyrektora generalnego Światowej Organizacji Zdrowia, dr Tedros Adhanom Ghebreyesus: „To czas na fakty, a nie strach. To czas na naukę, a nie plotki. To czas na solidarność, a nie piętnowanie. Wszyscy jesteśmy w tym razem”.
09 mar 2020
 
średnia ocen:
5.0

Stanowisko przedstawicieli branży MICE dot. sytuacji związanej z koronawirusem (SARS-COV-2)

W imieniu organizacji zrzeszających podmioty działające na szeroko rozumianym rynku organizacji wydarzeń i wyjazdów biznesowych w związku z aktualną sytuacją pragniemy przedstawić nasze wspólne stanowisko.
09 mar 2020
 
średnia ocen:
5.0

Grzegorz Kieniksman: Konstruktor Artysta

Projektanci eventów to twardzi konstruktorzy, odpowiedzialni za zbudowanie wydarzenia od samych podstaw. Ale jest też drugie oblicze specjalisty od eventów. To wyrafinowany artysta... Grzegorz Kieniksman z cyklu „Zdaniem rebelianta…”.
09 mar 2020
 
średnia ocen:
5.0

Sonda: Kolejne odwołane eventy. Jak koronawirus wpływa na branżę eventową?

Prezes Naczelnej Rady Lekarskiej apelował do premiera o rozważenie wprowadzenia jak najszybciej zakazu organizacji imprez masowych. Decyzji na szczeblu rządowym nie ma, natomiast podejmować ją mają wojewodowie, którym premier zlecił analizę wszystkich zap
06 mar 2020
 
średnia ocen:
5.0
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.