Zakładki jasne 3a

Polecane obiekty

Hotel Polonia Palace

Warszawa (mazowieckie)

Międzynarodowe Centrum...

Kraków (małopolskie)

ICE Kraków Congress Centre

Kraków (małopolskie)

Polecane usługi

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Belvedere Catering by Design

Warszawa (mazowieckie)

Z-Factor. Smart Hospitality

Kraków (małopolskie)
A A
Artykuły

Agata Kondracka: Rok 1994. Krótka historia ekologii

Dlaczego rok 1994? Dostałam od mojego kolegi Łukasza stare wydanie amerykańskiego National Geographic z roku 1994. Na okładce widnieje grubymi literami napis: RECYCLING. Rok 1994.
05 lip 2020
 
średnia ocen:
4.8

Nowe zasady organizacji imprez w plenerze

Od 17 lipca zmienią się regulacje dotyczące wydarzeń artystycznych i rozrywkowych organizowanych w otwartej przestrzeni – będzie w nich mogło uczestniczyć więcej niż 150 osób pod warunkiem zachowania zasad dystansu społecznego.
01 lip 2020
 
średnia ocen:
5.0

IGHP: W czerwcu w hotelach niewielu gości, ceny poszły w dół

Mimo dużych oczekiwań związanych z tzw. długim czerwcowym weekendem, tylko 11 proc. hoteli odnotowało frekwencję powyżej 40 proc. – wynika z najnowszej ankiety przeprowadzonej w czerwcu przez Izbę Gospodarczą Hotelarstwa Polskiego wśród swoich członków.
01 lip 2020
 
średnia ocen:
0.0

Jerzy Osika: Jak zarobić na eventach mimo kryzysu?

Na to pytanie zawsze warto jest szukać nowych odpowiedzi, bo nowe wyzwania są najlepszą okazją do znalezienia nowych rozwiązań. Dziś poznasz może jedno z tych, które przyda Ci się zarówno teraz, jak i po pandemii.
29 czer 2020
 
średnia ocen:
3.0

Łukasz Pacek: Współpraca działu zakupów z dostawcami eventowymi w dobie COVID 19 – próba odpowiedzi na kilka kluczowych pytań

Jak zmiana sytuacji epidemicznej wpłynęła ogólnie na branżę eventową? Czy okres pandemii wpłynął znacząco na relacje na linii zakupy – agencja eventowa? Pisze Łukasz Pacek, kupiec wiodący, BNP Paribas Bank Polska SA.
29 czer 2020
 
średnia ocen:
4.9

Usługi beauty on demand szansą dla biznesu? Propozycja platformy Wellme a nowa rzeczywistość

Anna Grabkowska-Chlebek, Wellme Director w Orbico Beauty, opowiada, jak widzi przyszłość branży i rolę platform Beauty on demand w nowej rzeczywistości.
29 czer 2020
 
średnia ocen:
0.0

Kraków gotowy na realizację imprez hybrydowych!

Kraków jest jednym z pierwszych polskich miast gotowych na realizację wydarzeń hybrydowych, a Centrum Kongresowe ICE Kraków już zrealizowało kilkanaście takich imprez, stale rozszerzając swoje możliwości w tym zakresie.
24 czer 2020
 
średnia ocen:
0.0

Tomasz Mlącki: Internowane wakacje

Turystyka krajowa przeżywa wymuszony renesans. Run na miejsca B&B (bliskie i bezpieczne) to najlepsza egzemplifikacja wielce prawdziwego hasła „jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma”, a raczej „co się lubić musi”.
23 czer 2020
 
średnia ocen:
0.0

Angażowanie uczestników z THE INFINITE LOOP – poznajcie MP Power Produkt 2019!

Aby pomóc zespołom rozproszonym w doskonaleniu współpracy, powstała gra The Infinite Loop, dostępna w ofercie firmy Exprofesso – wyłącznego przedstawiciela Catalyst Global w Polsce.
21 czer 2020
 
średnia ocen:
0.0

Ranking ICCA: USA znów na czele, Polska znów na 19. miejscu

ICCA (International Congress and Convention Association) opublikowało raport, z którego wynika, że krajem najchętniej wybieranym na organizację spotkań międzynarodowych stowarzyszeń w roku 2019 były Stany Zjednoczone. Polska znalazła się na 19. miejscu.
19 czer 2020
 
średnia ocen:
0.0
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.