Zakładki jasne 3a

Polecane obiekty

Hotel Polonia Palace

Warszawa (mazowieckie)

Międzynarodowe Centrum...

Kraków (małopolskie)

ICE Kraków Congress Centre

Kraków (małopolskie)

Polecane usługi

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Belvedere Catering by Design

Warszawa (mazowieckie)

Z-Factor. Smart Hospitality

Kraków (małopolskie)
A A
Wywiady

Jakub Wocial: Wszystko robię na sto procent

„Najciekawsze jest to, że wszystko tak mknie do przodu i człowiek robi projekt za projektem, nie dlatego że musi, ale dlatego, że to kocha”. O musicalu, teatrze, płycie, koncertach, eventach, nowatorskich projektach rozmawiamy z Jakubem Wocialem.
15 paź 2019
 
średnia ocen:
4.5

Dariusz Mućko: szef satelitarny jest w ciągłym ruchu

„Na tym stanowisku jestem w ciągłym ruchu i muszę mieć oczy dookoła głowy”. O kulinarnych doświadczeniach i trendach w gotowaniu, o tym za co odpowiada szef satelitarny w Belvedere Catering by Design rozmawiamy z pełniącym tę funkcję Dariuszem Mućką.
14 paź 2019
 
średnia ocen:
0.0

Izabela Stelmańska: Turystyka biznesowa ważna dla regionu

„Rozwój Mazowsza w zakresie turystyki to przede wszystkim turystyka biznesowa. W tym roku pokusiliśmy się o zbadanie tej dziedziny i zmierzenie jej wpływu na rozwój gospodarczy regionu”. Rozmowa z Izabelą Stelmańską, nagrodzoną MP Power Awards® 2018.
11 paź 2019
 
średnia ocen:
0.0

Sebastian Herzyk: Eventy budują więź z marką

„Bardzo ważne jest, aby być autentycznym we wszystkich aspektach organizacji wydarzenia. Odpowiednio dobrane narzędzia, kreatywny przekaz budują więź z firmą, marką”. Rozmowa z Sebastianem Herzykiem, event managerem firmy Maspex, nagrodzonym MP Power Awar
05 paź 2019
 
średnia ocen:
0.0

Craig Newman: Duża dynamika rozwoju targów w Azji

„Chiny właśnie wyprzedziły Stany Zjednoczone, jeśli chodzi o dostępną przestrzeń wystawienniczą”. Rozmowa z Craigiem Newmanem, prezydentem UFI – Światowego Stowarzyszenia Przemysłu Targowego, gościem konferencji Expo4Future.
02 paź 2019
 
średnia ocen:
0.0
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.