Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
Jury

Członek Jury MP Power Awards: Edyta Brykała

fot. Szymon Kobusiński, Studio Bank

Edyta Brykała, dyrektor zarządzająca Noble Concierge (Grupa Getin Noble Bank)
 

Absolwentka Pedagogiki Artystycznej na Uniwersytecie Śląskim, Animacji w CREPS (Lille, Francja) oraz PR w warszawskiej Szkole Głównej Handlowej. Od 1992 r. związana była z branżą turystyczną, tworząc pionierskie projekty nowoczesnej turystyki przyjazdowej oraz promocji Polski poza jej granicami. W latach 1998–2004 odpowiedzialna za promocję marki Citroen, współtworzyła jej wizerunek w naszym kraju. Przez ponad 5 lat zajmowała stanowisko dyrektor kreatywnej w agencji Sound of Music. Od 2010 roku pełni funkcję dyrektor zarządzającej spółki Noble Concierge (Grupa Getin Noble Bank), będącej ekskluzywnym serwisem informacyjnym i organizacyjnym oferowanym 24 godziny na dobę, dostępnym na całym świecie.
Ruch to dla niej synonim życia, zatem zawsze jest w działaniu, również kiedy odpoczywa. Promotorka dobrej ale zarazem zdrowej kuchni. Pytana o największe radości, życiowe sukcesy czy też wyzwania, zawsze wymienia jedno: macierzyństwo.

 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.