PHH: Ruszyła strona wPolsceNajlepiej

Polski Holding Hotelowy uruchomił nowy serwis internetowy wPolsceNajlepiej.pl. Jest to pierwsza strona rezerwacyjna holdingu prezentująca zbiorczo ofertę wszystkich 27 hoteli i obiektów należących do grupy PHH na terenie całego kraju.

Na stronie www.wpolscenajlepiej.pl użytkownicy znajdą informacje odnośnie 27 hoteli i obiektów wchodzących w skład holdingu. Bezpośrednio na stronie będzie można dokonać rezerwacji w każdym hotelu. Zakwaterowanie można wyszukać według miasta, destynacji, standardu obiektu, typu obiektu, oferowanych udogodnień, rodzajów pokoi czy atrakcji.

– Po długiej izolacji wywołanej pandemią widzimy duże zainteresowanie naszymi obiektami. Cieszymy się, że właśnie teraz, przed sezonem wakacyjnym możemy pochwalić się nową stroną. Mam nadzieję, że intuicyjna strona internetowa ułatwi gościom rezerwowanie kolejnych wyjazdów w naszych 27 obiektach – mówi Ewelina Karpińska, zastępca dyrektora marketingu w Polskim Holdingu Hotelowym.

Zainteresowani znajdą tutaj również wszystkie oferty specjalne dostępne w hotelach grupy, które można filtrować według destynacji oraz rodzaju wypoczynku. Dla osób, które szukają urlopowych inspiracji na stronie przewidziano sekcję „inspiracje”. Odwiedzający znajdą tam informacje o ciekawych miejscach i wydarzeniach, które odbywają się w destynacjach i w miastach, na terenie których znajdują się hotele i obiekty grupy PHH.

Zaloguj się
Dodaj swój obiekt
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Wspierają nas
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt