Awans Katarzyny Kalinowskiej w El Padre

Katarzyna Kalinowska
Na zdjęciu: Katarzyna Kalinowska

Katarzyna Kalinowska awansowała na stanowisko senior event managera w El Padre. Jest odpowiedzialna za realizację kluczowych eventów, działań promocyjnych, ambientowych oraz kontakt z klientami i podwykonawcami agencji.

Doświadczenie zawodowe zdobywała, pracując jako przewodnik turystyczny, asystent Biura Wykonawczego Polskiej Izby Turystyki oraz asystent Biura Rektora Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji w Warszawie. W El Padre pracuje od ponad trzech lat, gdzie najpierw odbyła staż  firmowy, następnie była stażystką w ramach projektu Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji „Turystyka na stażach” realizowanego z funduszy unijnych, a następnie została zatrudniona na stanowisku junior event managera. Kolejnym krokiem w karierze zawodowej był awans na stanowisko event managera, co wiązało się z prowadzeniem i realizowaniem coraz większych i bardziej skomplikowanych projektów. Zdobyła tytuł Odkrycie Roku MPI Poland Chapter 2018.

W ciągu ostatnich dwóch lat realizowała różnorakie projekty w tym działania marketingowe, sponsoringowe, eventy offline, online i hybrydowe. Pełne zaangażowanie w realizowane projekty, wsparcie w procesach wewnątrz agencji, jak również uznanie w oczach klientów sprawiły, że awansowała na stanowisko senior event managera.

– Ogromnie cieszymy się z szybkiego rozwoju zawodowego Kasi. Jej zaangażowanie w prowadzone projekty, duża samodzielność, umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu, chęć zwiększania swoich kompetencji zawodowych, a także dzielenie się wiedzą z innymi członkami zespołu doprowadziły ją do awansu na stanowisko senior event managera – powiedział Jakub Ćwikliński, event director, wiceprezes zarządu El Padre.

Przez trzy lata Katarzyna Kalinowska była członkiem Meeting Professionals International (MPI Poland Chapter). Była liderem projektu i konferansjerem IMEX-MPI-MCI Future Leaders Forum Warsaw 2017 i 2018, a także członkiem lokalnego komitetu organizacyjnego i konferansjerem Global Events Congress 2018 w Warszawie. Finalistka międzynarodowego konkursu University Challenge 2017 we Frankfurcie (zwyciężczyni półfinału w Polsce). Wyróżniona w konkursie See & Say 2017 w kategorii Event. Współautorka „Kompendium. Media w przemyśle spotkań” oraz projektów nagradzanych w konkursie MP Power.

Absolwentka studiów magisterskich i licencjackich Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji w Warszawie a także studiów licencjackich Szkoły Głównej Handlowej (Rachunkowość i Finanse). Zainteresowania Katarzyny Kalinowskiej to kultura słowiańska i muzyka folkowa oraz eventy typu LARP.

Zaloguj się
Dodaj swój obiekt
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Wspierają nas
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt