Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Stadion Śląski

Chorzów (śląskie)

Event Arena Szczecin

Szczecin (zachodniopomorskie)

MsMermaid Conference Center

Warszawa (mazowieckie)

Holiday Inn Gdańsk - City Centre

Gdańsk (pomorskie)

Pomorska 21. Dom Towarzystwa...

Łódź (łódzkie)

Najnowsze usługi

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Wersal Catering

Duchnów (mazowieckie)
A A
Personalia

Milena Białobrzeska w Royal Catering

Do zespołu Royal Catering na stanowisku specjalisty ds. sprzedaży dołączyła Milena Białobrzeska. Do jej głównych obowiązków należy pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie relacji z obecnymi, realizuje też i wdraża nowy projekt sprzedażowy.
 
– Dążymy do tego, aby firma Royal Catering była liderem w branży, nieustannie pracujemy nad ciekawymi, atrakcyjnymi ofertami i dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były na najwyższych poziomie – stwierdza.
 
Milena Białobrzeska doświadczenie zdobywała jako menedżer projektu w firmie Meetings Management, komisarz Targów Usług dla Biznesu, menedżer autorskich szkoleń dla branży MICE oraz katalogu usług dla biznesu ( w latach 2004-2010). Od 2010 do 2015 była dyrektorem zarządzającym w Radar Events, gdzie odpowiadała za kompleksową organizację spotkań biznesowych. Skończyła studia podyplomowe na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku rachunkowość i rewizja finansowa, jednak nigdy nie pracowała w wyuczonym zawodzie, gdyż od pierwszego dnia pochłonęła ją branża spotkań.
 
Ponieważ uwielbia eksperymentować w kuchni, praca w firmie cateringowej daje jej jeszcze więcej inspiracji i możliwość połączenia pracy z pasją. Poza gotowaniem uwielbia zumbę i spacery z psami.
17 maj 2019
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.