Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Stadion Śląski

Chorzów (śląskie)

Event Arena Szczecin

Szczecin (zachodniopomorskie)

MsMermaid Conference Center

Warszawa (mazowieckie)

Holiday Inn Gdańsk - City Centre

Gdańsk (pomorskie)

Pomorska 21. Dom Towarzystwa...

Łódź (łódzkie)

Najnowsze usługi

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Wersal Catering

Duchnów (mazowieckie)
A A
Realizacje

Druga edycja Global Day of Discovery w warszawskim hotelu Renaissance

Ponad 300 osób wzięło udział w Global Day of Discovery (GDOD), który już po raz drugi odbył się w warszawskim hotelu Renaissance, należącym do Polskiego Holdingu Hotelowego. 
 
Cykliczny event organizowany jest na całym świecie przez wszystkie hotele marki Renaissance, która jest częścią globalnej sieci Marriott International. Wydarzenie, które odbyło się 16 maja 2019,  było również okazją do świętowania pierwszej rocznicy funkcjonowania hotelu Renaissance Warsaw Airport Hotel. Hotel samodzielnie organizował event.
 
– Jako marka Renaissance chcemy być inspiracją do odkrywania czegoś nowego, dlatego dzisiejsza impreza zainspirowana jest historią polskiego lotnictwa – podkreśliła na rozpoczęcia wydarzenia Adriana Biernatowicz-Jadczak, dyrektor generalna Renaissance Warsaw Airport Hotel. – Dodatkowo dla nas jest to święto szczególne, nasz hotel obchodzi swoje pierwsze urodziny. Renaissance Warsaw Airport Hotel – pierwszy hotel marki Renaissance w Europie Środkowej oraz pierwszy tego typu hotel w Polsce właśnie skończył rok. – dodała Adriana Biernatowicz-Jadczak.
 
Motywem przewodnim drugiej edycji GDOD była historia najsłynniejszego tandemu polskiego lotnictwa – Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury, którzy między innymi w 1932 roku wygrali międzynarodowe zawody lotnictwa turystycznego „Challenge”, ustanawiając tym samym pierwszy duży sukces polskiego lotnictwa sportowego. Na cześć pamiętnego zwycięstwa polskich bohaterów, swoją nazwę zyskała restauracja hotelowa Challenge ’32.
Organizatorzy zabrali zaproszonych gości w podróż śladami przelotów Żwirki i Wigury, obejmującą kraje które pojawiły się na trasie historycznych zawodów. Uczestnicy mieli możliwość zapoznania się ze smakiem tradycyjnych potraw krajów tych krajów, czyli Niemiec, Polski, Francji, Włoch czy Szwecji.
 
Częścią wydarzenia była wystawa BMW, której początek jest nieodłącznie związany z awiacją, gdyż firma znana była przede wszystkim z produkcji silników do samolotów. Biało-niebieska szachownica znajdująca się w logo firmy, powszechnie jest uważana za obracające się śmigło. W lobby i przed hotelem, BWM zaprezentowało flagowe modele aut. Goście mieli również okazję, by usiąść za sterami w symulatorze lotów.
Punktem kulminacyjnym wieczoru był występ Sabiny Sago. Kolejna edycja Global Day of Discovery odbędzie się już za rok.
20 maj 2019
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.