Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Warsaw River View

Warszawa (mazowieckie)

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Filtracja

Warszawa (mazowieckie)

Laboratorium

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)
A A
Realizacje

Rebelia Media zaprosiła na sielski piknik na pożegnanie lata

Agencja Rebelia Media Group pożegnała lato w niekonwencjonalnej formule – zaprosiła swoich klientów, kontrahentów i przyjaciół na wiejski piknik „Czym chata bogata - piknik na koniec lata!”, który łączył w sobie kilka konwencji. Goście mogli skorzystać z wielu autentycznych atrakcji, integrując się z lokalną społecznością.

 

Różnorodny i bogaty program pikniku powstał w wyniku zaangażowania zaprzyjaźnionych firm i przyjaciół Rebelia Media. I tak firma Rent Design dostarczyła meble idealnie dopasowane do rozległej polany, wiejski grill powstał dzięki Melon Catering, a przyjaciel Rebelii – Włodek upiekł w ognisku ziemniaki według autorskiej receptury.

Atrakcją dla uczestników byli dwaj przedstawiciele malarskiej „młodej sztuki” – Wojciech Brewka i Michał Mąka. Zainspirowani wiejskim klimatem artyści postanowili namalować portret koguta. Dopełnieniem tejże atrakcji były autorskie parafrazy ludowych standardów muzycznych wykonane przez znanego performera Marcina Steczkowskiego. Warsztaty Ceramiczne przygotowała Grupa twórcza Bańka&Przepiórka.

 

Najmłodsi uczestnicy mogli poszaleć ze swoimi zwierzakami na pobliskiej polanie, zaś dorośli udać się na degustację warzonego piwa, przygotowanego na tę okazję przez Tomasza Kaplera, grafika na co dzień współpracującego z Rebelią, oraz cytrynówki „Kieszczynello”, przygotowanej przez Agnieszkę Kieszczyńską z Rebelia Media.

Nie zabrakło spływu kajakami po rzece, gry terenowej, wianków i obwarzanków. Impreza w wiosce ukrytej wśród lasów północnego Mazowsza, zaangażowała zarówno organizatorów, jak i gości lubiących aktywne formy spędzania wolnego czasu. Aby pożegnać lato i wakacje, organizatorzy połączyli podczas tego spotkania naturalność, prostotę i różnorodność.

 

– Lubię takie totalne oderwanie od Warszawy – las, rzeka, trawa, ziemniaki, sąsiad Fred przewożący własnym kładem. Totalna integracja, niespotykane przemieszanie środowisk. Ziemniaki Włodka to niezapomniane doświadczenie kulinarne – mówi Rafał Matulka, Rebelia Media Group. – Spływ kajakami po dzikim Orzycu, a na polanie czeka grajek z folkową muzyczką… Fantastyczny dzień! – podsumowuje Karolina Zabrzeska, gość pikniku.

Wydarzenie „Czym chata bogata - piknik na koniec lata!” odbyło się 7 września.

 

15 wrz 2019
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.