Wspierają nas

Partnerzy programu „Wiedza dla branży MICE od MeetingPlanner.pl”

Chcesz dołączyć do programu, napisz: biuro@meetingplanner.pl

DEFACTO, www.defacto.com.pl

Agencja Defacto od 2003 r. specjalizuje się w organizacji wydarzeń wspierających klientów – znakiem rozpoznawczym agencji są długofalowe, partnerskie relacje.
Kilkanaście lat doświadczeń przekłada się bezpośrednio na perfekcyjne realizacje wszelkiego typu eventów stacjonarnych i online: od tradycyjnych form po nowatorskie, unikatowe koncepcje.


IMAGINE NATION, www.imagine-nation.pl

Imagine Nation jest agencją eventową z wieloletnim doświadczeniem. W ostatnim czasie z powodzeniem przenosi eventy do digitalu, sięgając po rozwiązania i narzędzia znane z innych mediów, np. telewizji, oraz kreując zupełnie nowe doznania odbiorców tych wydarzeń. Wyznacza nowe trendy, inspiruje branżę i marki.


IBENTO i MUSK, www.ibento.pl

W naszej 7-letniej karierze opanowaliśmy umiejętności, które zrodziły nowy podział w strukturze. Tak powstał Musk. Połączenia neuronów najlepszych z najlepszych.
Artystyczne dusze tworzą Ibento Design, wierząc, że ten dobrze zaprojektowany może transformować i napędzać. Ibento Digital zasilają cybermaniacy, z łatwością poruszający się na styku światów online i offline Naszą żądnych przygód załogę wysyłamy na wyprawy pod znakiem Ibento Incentive. Trzon naszego istnienia, czyli Ibento Events, to setki realizacji - solidny zespół oraz płynąca za nim fala doświadczeń.
 

„W związku z obowiązkiem wynikającym z REGULAMINU UBIEGANIA SIĘ O UDZIAŁ W PROGRAMIE RZĄDOWYM TARCZA FINANSOWA 2.0 POLSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU DLA MIKRO, MAŁYCH I ŚREDNICH FIRM, par. 14, ust .1 lit. I, Spółka Meeting Planner Sp. z o.o. informuje, iż uzyskała Subwencję Finansową, a podmiotem udzielającym Wsparcia jest Polski Fundusz Rozwoju.”

Zaloguj się
Dodaj swój obiekt
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Wspierają nas
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt