Centrum Kongresowe Szczawnica - Dworek Gościnny

Szczawnica, małopolskie
362os. Konferencja Teatralnie
360os. Bankiet Na stojąco
986os. Nocleg Miejsca noclegowe

Wyróżnienie

LAUREAT MP Power Awards 2014

Najlepsze obiekty eventowe w Polsce

Wyróżnienie

LAUREAT MP Power Awards 2020

Najlepsze obiekty eventowe w Polsce

Opis obiektu

Centrum Kongresowe Szczawnica - Dworek Gościnny

Eventy hybrydowe | Eventy online | Kongresy | Kongresy medyczne | Konferencje | Konferencje naukowe | Targi | Launch produktu | Eventy | Bankiety | Uroczyste kolacje | Wigilie firmowe | Szkolenia | Imprezy firmowe | Prezentacje samochodów | Team building | Wystawy | Konferencje prasowe | Koncerty i spektakle | Plany filmowe | Sesje fotograficzne | Eventy outdoor | Piknik | Wesela | Imprezy rodzinne

 

Lokalizacja:
Centrum Kongresowe Szczawnica - Dworek Gościnny znajduje się w sercu Szczawnicy przy ulicy Park Górny 7.

Obiekt:
Budynek powstał w 1875 roku, natomiast w 2011 roku zakończyła się jego renowacja i odbudowa. Od tego czasu działa jako multifunkcjonalne centrum kulturalno-biznesowe.

Sale konferencyjne:
Centrum Kongresowe Szczawnica - Dworek Gościnny składa się z Sali Głównej o powierzchni 400 m kw., mieszczącej 362 osoby na rozsuwanej widowni lub 250 osób na bankiet zasiadany, Biblioteki, foyer oraz 4 pomieszczeń przeznaczonych na garderoby VIP, każda o powierzchni 17 m kw.

Pokoje:
Obiekt nie dysponuje zapleczem noclegowym. Noclegi możliwe są w znajdujących się w niedalekiej odległości hotelach:  Nawigator i Modrzewie Park oraz Willach Marta i Danusia.

Gastronomia:
Jazz Bar mieszczący do 100 osób, z tarasem, na którym znajduje się dodatkowe 110 miejsc dla gości.

Inne:
2 parkingi dla łącznie 80 aut.

Lokalizacja

Sale konferencyjne

Sercem Dworku Gościnnego jest sala teatralna, która zaskakuje swoich gości dużą powierzchnią i przestronnością. Została zaprojektowana w taki sposób, aby mogły odbywać się w niej wszelkiego rodzaju imprezy biznesowe i firmowe. Dzięki automatycznie składanej widowni oraz modułowej scenie sala może zostać zaaranżowana i dostosowana do potrzeb wydarzenia. Oferując wiele możliwości i rozwiązań może być sceną prestiżowej gali, miejscem firmowych szkoleń, obrad kongresu czy konferencji, jak również przestrzenią dla prezentacji produktu, także wielogabarytowego np. samochodów.
Powierzchnia
362 os/ 696 m2
Liczba sal
3
Największa sala
362 os. / 400 m2
Nazwa Ustawienie i pojemność sal (l. osób)
  Teatralne Szkolne Bankietowe pow. (m2)
Sala Główna

Sala Główna

362 - 360 400
Foyer

Foyer

- - 200 180
Biblioteka

Biblioteka

- - 100 116

pokaż widok szczegółowy

Restauracje

Wnętrze pełne czarnego i czerwonego aksamitu, ciężkie zasłony, wygodne fotele i komfortowe sofy. Idealne miejsce na kolacje VIP, przerwy kawowe, a także spotkania biznesowe czy negocjacje, wieczorne koncerty i występy muzyczne. Sala o powierzchni do 100 osób na bankiet zasiadany z tarasem dla 110 osób.
Nazwa i rodzaj kuchni
Ustawienie i pojemność sal (l. osób)
Bankiet stojący
Bankiet zasiadany
Pow. (m2)
Wys. (m)
Jazz Bar

Jazz Bar

Międzynarodowa

200
210
177

Pokoje

Centrum Kongresowe Szczawnica - Dworek Gościnny to miejsce eventowe. W samym Dworku nie znajdują się miejsca noclegowe. W niedalekiej odległości od Dworku znajdują się obiekty należące do Pieniny SPA Resort w różnym standardzie: - Modrzewie Park Hotel ***** 17 pokoi - Pieniny Grand 119 pokoi - Hotel Nawigator 57 pokoi - Willa Marta 19 pokoi
Liczba miejsc noclegowych
986
Liczba pokoi i apartamentów
93
Nazwa   Liczba pokoi
 
Modrzewie Park Hotel & SPA *****
(58 osób • 41 łóżek) 17
Łóżka jednoosobowe: 24
Łóżka dwuosobowe: 17
Modrzewie Park Hotel***** otoczony 15 hektarowym lasem modrzewiowym jest prawdziwą przystanią spokoju, gdzie oferowane usługi przy zachowaniu wszelkich standardów międzynarodowych, pozwalają zorganizować niezapomniany pobyt dla Ciebie i Twoich gości.
Hotel Nawigator ***
(0 osób • 0 łóżek) 57
Łóżka jednoosobowe: 0
Łóżka dwuosobowe: 0
Hotel Nawigator*** to dynamiczny obiekt wypoczynkowo-konferencyjny z zapleczem relaksacyjno-leczniczym. Położony w samym sercu pienińskiego Uzdrowiska jest doskonałym miejscem na rodzinny wyjazd czy aktywny wypoczynek.
Willa Marta
(0 osób • 0 łóżek) 19
Łóżka jednoosobowe: 0
Łóżka dwuosobowe: 0
Willa Marta to miejsce z niezwykłą atmosferą, którą tworzy stylowa góralska architektura połączona z otaczającym pięknem natury i artystyczną historią budynku.

Udogodnienia w pokojach

Otoczenie

Wokół Dworku znajduje się teren zewnętrzny idealny na eventy plenerowe. Otoczony drzewami Górnego Parku Zdrojowego.

Teren otwarty

Okolica

Usługi i atrakcje

Konferencja, kongres czy spotkanie biznesowe to nie tylko wykłady i prelekcje, ale także czas wolny, który można wykorzystać w niecodzienny sposób sprawiając, że całe wydarzenie staje się jeszcze bardziej wyjątkowe dla Waszych uczestników. Jako Grupa posiadamy wiele możliwości na organizację atrakcji dodatkowych. Powiedz nam, jakich wrażeń oczekujesz, a my możemy zaoferować m.in.: rajdy, przejażdżki konne lub wozem taborowym, a zimą kuligi z pochodniami w Stadninie Koni RAJD (www.stadninarajd.pl); spływ Przełomem Dunajca na tradycyjnych drewnianych tratwach w towarzystwie ubranych w regionalne stroje Flisaków; pełne pięknych widoków wycieczki piesze, rowerowe i konne, prowadzące na najwyższe szczyty Pienin i Gorców oraz do rezerwatów przyrody, takich jak Wąwóz Homole, Wysokie Skałki czy do rezerwatu Białej Wody; wjazd kolejką krzesełkową na Palenicę skąd rozpościera się widok na wspaniałą panoramę Tatr, Pienin, Beskidu Sądeckiego i całej Szczawnicy. Obok, na sąsiedniej Szafranówce zbudowano czynną w lecie, 700 metrową, rynnę grawitacyjną, która stanowi atrakcję zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych; kilka tras narciarskich - panujące na nich doskonałe warunki śniegowe dają możliwość uprawiania zarówno narciarstwa zjazdowego, jak i biegowego oraz snowboardu; sporty wodne - można sprawdzić swoje umiejętności wypożyczając kajak i pokonując tor slalomowy wiodący wzdłuż trasy spływu; park linowy, w którym wszyscy szukający przygód mogą przeżyć ekscytujące chwile na świeżym powietrzu sprawdzając swoje możliwości fizyczne i psychiczne. Park oferuje trzy trasy o różnym stopniu trudności, jak również szereg innych atrakcji; Paint Ball jako idealna rozrywka zespołowa na świeżym powietrzu wśród górskich stoków i lasów; Off Road - na pokładzie specjalnie przygotowanego samochodu terenowego i pod okiem instruktora można pokonywać górskie leśne szlaki i dokonać niecodziennej eksploracji Pienin. Ponadto, mamy w swojej ofercie także coś "dla ducha". Zapraszamy na: koncerty w Dworku Gościnnym i Jazz Barze – na specjalną prośbę zaprosimy artystów, którzy swoim programem artystycznym umilą wieczór Waszych gości; wieczorne grille z kapelą góralską - grill lub tradycyjna uczta biesiadna to idealna propozycja na oryginalne spotkanie integracyjne. Pieczenie prosiaka czy barana może umilać przygrywająca na boku kapela góralska. zabiegi w Uzdrowisku – w naszych sanatoriach można skorzystać np. z dobroczynnego działania kriosauny, licznych masaży i gimnastyki czy poradni alergologicznej.

Udogodnienia ogólne

Rekreacja (w budynku)

Dane kontaktowe

Park Górny 7
34-460 Szczawnica

Dział rezerwacji

E-mail
Zaloguj się
Dodaj swój obiekt
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Wspierają nas
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt