Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
Oferty pracy

INCENTIVE TRAVEL MANAGER

Miasto Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 13 wrz 2019 - 27 wrz 2019
Bespoke to zespół specjalistów, których kompetencje z zakresu eventów, incentive marketingu, programów motywacyjnych, nowych technologii i marketingu 360° pozwalają partnerom biznesowym usprawniać biznes, a nam cieszyć się z życia i przychodzić do biura z uśmiechem od ponad 5 lat.
 

EVENT / INCENTIVE MANAGER / NEW BUSINESS MANAGER

Miasto Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 21 sie 2019 - 20 wrz 2019
Agencja Vi obsługuje segment B2B w branży MICE, wywodzI się z Victoria Travel & Events, działającej na rynku od 17 lat.
 

PRACOWNICY DZIAŁU TURYSTYKI PRZYJAZDOWEJ I INCENTIVE

Miasto Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 06 sie 2019 - brak
Biuro Podróży Mazurkas Travel poszukuje Pracowników Działu Turystyki Przyjazdowej i Incentive. W związku w rozwojem działu szukamy energicznych osób z biegłą znajomością francuskiego do obsługi klientów zagranicznych oraz projektów eventowych w Polsce.
 

OFFICE MANAGER

Miasto Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 01 sie 2019 - brak
VENITI Sp. z o.o. to agencja marketingu zintegrowanego, zajmująca się tworzeniem strategii marketingowych i złożonych programów lojalnościowych. Realizujemy wyjazdy zagraniczne i eventy krajowe. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych-kompleksowo obsługujemy nawet najbardziej skomplikowane projekty marketingowe. Działamy zarówno w obszarze kreacji, jak i produkcji.
 

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY EVENTÓW

Miasto Kraków
Czas trwania rekrutacji: 24 lip 2019 - brak
EVENTIVO - Jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów z branży eventowej. Nasz zespół to eksperci od planowania eventów firmowych, miłośnicy motoryzacji i pasjonaci podróżowania, co przy solidnej dawce zdolności organizacyjnych tworzy idealną całość. Dołącz do naszego zespołu! www.eventivo.pl
 

OFFICE MANAGER

Miasto Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 23 lip 2019 - brak
Rival Group to ludzie, przed którymi świat eventów nie ma tajemnic. Jesteśmy jedną z najdłużej działających agencji eventowych w Polsce. Od 1998 roku działamy we wszystkich obszarach branży MICE, realizując projekty na terenie całej Polski i świata.
 

KOORDYNATOR DS. ORGANIZACJI KONGRESÓW I KONFERENCJI

Miasto Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 10 lip 2019 - brak
NU Horizons to agencja działająca w branży MICE, która od 2006 roku wykonała 2500 realizacji. Ponad 25 tysięcy uczestników odwiedziło z agencją 120 krajów podczas wyjazdów motywacyjnych, kongresów, konferencji oraz eventów.
 

NEW BUSINESS MANAGER

Miasto Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 10 lip 2019 - brak
Eventroom Filip Hamerla
 

PROJECT MANAGER

Miasto Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 05 lip 2019 - brak
NU Horizons – Dzięki pasji i doświadczeniu działamy w branży MICE już od 2006 roku. W tym czasie osiągnęliśmy wynik 2500 realizacji. 25 000 osób odwiedziło z nami 120 krajów podczas wyjazdów motywacyjnych, kongresów, konferencji oraz eventów. Cały czas mamy ochotę na więcej dlatego szukamy doświadczonego i wszechstronnego Project Managera.
 

JUNIOR EVENT MANAGER

Miasto Wrocław
Czas trwania rekrutacji: 03 lip 2019 - brak
PowerEvents to tylko i aż agencja eventowa. Naszymi trzema podstawowymi wartościami są: doświadczenie, jakość, detal. Na przestrzeni kilkunastu lat naszej działalności zrealizowaliśmy blisko 1000 wydarzeń. Naszym konikiem są duże produkcje, gdzie możemy przygotować unikalne i dedykowane rozwiązania, zarówno w kwestii scenografii jak i całej koncepcji. Nadrzędnymi celami agencji są gwarancja bezpieczeństwa i spokoju, którą chcemy zapewnić każdej firmie i osobie powierzającej nam swoje wydarzenie.
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.