Zakladki ciemne_wyszukiwarki

Usługi

Artyści

A A
Oferty pracy

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY I KREACJI

Miasto: Kraków
Czas trwania rekrutacji: 15 mar 2019 - brak

Opis firmy

Agencja Exprofesso istnieje na rynku od 2003 roku i działa w obszarze organizacji szkoleń i eventów dla biznesu. Specjalizuje się w narzędziach “edutainment”, łączących rozrywkę z edukacją. Tworzy gry szkoleniowe a także wykorzystuje elementy gier dla realizacji celów HR i marketingowych organizacji.

Opis stanowiska

Potrzebny nam profesjonalista do Działu Sprzedaży – do tworzenia propozycji eventowych i szkoleniowych dla klientów korporacyjnych. To ma być ktoś, kto umiejętnie i ze zrozumieniem specyfiki klienta przygotowywał będzie koncepcje projektów edutainment, przy uwzględnieniu portfolia produktów i strategii Exprofesso, a następnie będzie nadzorował cały proces komunikacji z Klientem do momentu przyjęcia projektu do realizacji. Rola ta może wymagać przygotowania i przeprowadzania prezentacji u Klientów i współpracy z Działem Realizacji w zakresie wdrażania zaakceptowanej koncepcji.

 
Takie spektrum działań wymaga kilku kluczowych kompetencji. Specjalista ds kreacji i sprzedaży musi mieć lekkie pióro, nienaganny styl oraz nieprzeciętną zdolność budowania narracji (storytelling). Musi posiadać wysokie umiejętności komunikacyjne, odnoszenia się do celów biznesowych i kontekstu klienta, przy wykorzystaniu mocnej, osadzonej w relacjach biznesowych argumentacji. Osoba na tym stanowisku powinna mieć otwarty i twórczy umysł, nie bać się łamać schematy i wychodzić poza banalne i oklepane scenariusze. Wymagamy od niej samodzielności w działaniu, entuzjazmu i zaangażowania. Niezwykle ważne jest wyczucie co do aspektów wizualnych oferty, umiejętność strukturyzowania tekstu, zawierania treści w skondensowanej formie, uwzględniania ikonografiki lub poglądowych wizualizacji, które umożliwiają bardziej klarowne pokazanie danego konceptu. Wyobraźnia i zmysł estetyczny w tej pracy są bardzo w cenie.
 
Dział Sprzedaży, a więc również ta osoba, ma za zadanie utrzymywać kontakty biznesowe z klientami, jest wizytówką naszej firmy, bo ma bezpośredni kontakt z Klientem. Praca specjalisty ds kreacji i sprzedaży to zawsze działania pod presją czasu, w ciągłej komunikacji z różnymi interesariuszami.
 
Wymagania
 
Ta osoba powinna posiadać bardzo wysokie możliwości intelektualne, chętnie i szybko się uczyć oraz rozumieć, na czym polega dostarczanie wartości klientom, co jest dla nich ważne, jakim językiem się posługują i na co zwracają uwagę.
 
Pracując w Exprofesso musisz być gotowy na ogromną różnorodność tematów edutainment: różne cele, branże, grupy, produkty. U nas nauka i zabawa idą w parze, bo na tym polega „edutainment”, które jest naszą wizytówką. Chcemy, aby dla ciebie też było jasne, że działanie w zespole i wzajemne interakcje ludzi są źródłem inspiracji i wiedzy o sobie i innych i stanowią klucz do budowania skutecznych firm i organizacji. To właśnie robimy i na tym założeniu budujemy i realizujemy nasze programy.
 
Z racji naszej różnorodnej, kreatywnej specyfiki oraz coraz liczniejszych działań międzynarodowych, osoba na tym stanowisku musi znać biegle język angielski.
 
Jeżeli do wyboru masz: doświadczenie, umiejętności i nastawienie – w jakiej kolejności ustawiłbyś tu priorytety? Dla nas na pierwszym miejscu jest nastawienie – Twoje chęci, aby być częścią naszego zespołu. Jeśli masz energię, zapał i wrodzoną przedsiębiorczość – to już nam się podobasz.  Na drugim miejscu postawilibyśmy umiejętności: kreatywność, lekkie pióro, chwytliwy styl i dbałość o szczegóły. Nastawienie na jakość we wszystkim, co robisz.
 
Oferujemy:
 
Dołącz do nas z otwartym umysłem, zapałem, pomysłami i inicjatywą. Z przyjemnością pokażemy ci naszą drogę i wizję naszego biznesu, ale też z ciekawością będziemy czekać na twoje spostrzeżenia. I twoje działania. Gdy masz problem – zawsze możesz liczyć na naszą pomoc, jednak będziemy z ciebie bardzo dumni jeżeli sam zaproponujesz rozwiązanie. Nie ma problemów – są wyzwania. Uczymy się na błędach, które czasem popełniamy. Nasza branża to ciągła przygoda. Dzieje się tak wiele i jest niezwykle różnorodnie. Tu nigdy, przenigdy nie zaznasz nudy. Obiecujemy.
 
Nie chcemy, abyś codziennie odliczał minuty do 16-tej, aby w końcu zacząć żyć. Co to za życie? Chcemy, by praca w Exprofesso była miłą częścią Twojego życia. Uwaga: to uzależnia! 😉
 
Prosimy o CV na adres: , ale będzie nam miło przeczytać też kilka słów w LIŚCIE MOTYWACYJNYM.
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.