Oferty pracy

JUNIOR EVENT MANAGER

Miasto: Warszawa
Czas trwania rekrutacji: 19 maj 2019 - brak

Mamy taką propozycję, że przyjdziesz do nas pracować. Sprawdź, czego oczekujemy i co będzie należało do Twoich obowiązków. Będzie #najlepiej, wiadomo :)

Opis stanowiska

Oczekiwania:
- umiejętność pracy nad kilkoma projektami jednocześnie,
- umiejętność szybkiego i dokładnego wyszukiwania danych,
- umiejętność pracy w zespole i łatwego nawiązywania relacji,
- czynne prawo jazdy kat. B,
- znajomość pakietu Office,
- dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów.

Możliwości:
- planowanie, współorganizacja i koordynacja eventów we współpracy z doświadczonymi Event Managerami,
współpraca z kreacją przy tworzeniu prezentacji i ofert przetargowych,
- dobór i koordynacja pracy podwykonawców,
- współorganizacja prostych projektów,
- opieka nad klientem podczas eventu.

Aplikacje prosimy wysyłać na adres: - skontaktujemy się z wybranymi kandydatami!

W treści maila prosimy umieścić klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Makata Sp. z o. o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

I pamiętajcie:
Wszyscy byliśmy JEMami, zanim na eventach zjedliśmy zJEMby!