MP Power 12: Kategorie

MP Power 12 to plebiscyt, w ramach którego wyróżniane są eksperci i osobistości – najbardziej wpływowe osoby w branży spotkań. MP Power 12 jest częścią konkursu MP Power Awards®.

MEETING PLANNER KORPORACYJNY – MARKETER lub WŁAŚCICIEL BIZNESOWY Przedstawiciel działu marketing ulub innego działu w korporacji czy instytucji, który zleca organizację evenetów, incentive travel, kongresów, szkoleń itp. i ma nad nimi merytoryczny nadzór. Wyróżnioną osobę powinny cechować etyka branżowa i kierowanie się dobrymi praktykami przy wyborze dostawców usług, sposobach ogłaszania, przeprowadzania i rozstrzygnięcia przetargów, oraz wyróżniać jakość współpracy i duże osiągnięcia na polu zawodowym w swojej specjalizacji.

MEETING PLANNER KORPORACYJNY – DZIAŁ ZAKUPÓW Przedstawiciel działu zakupów odpowiedzialny za zakup usług z dziedziny organizacji evenetów, incentive travel, kongresów, szkoleń, podróży służbowych itp. Wyróżnioną osobę powinny cechować etyka branżowa i kierowanie się dobrymi praktykami przy wyborze dostawców usług, sposobach ogłaszania, przeprowadzania i rozstrzygnięcia przetargów, zrozumienie prawideł funkcjonowania tego sektora oraz wyróżniać osiągnięcia na polu zawodowym w swojej specjalizacji.
Przedstawiciel działu marketing lub innego działu w korporacji czy instytucji, który zleca organizację evenetów, incentive travel, kongresów, szkoleń itp. i ma nad nimi merytoryczny nadzór. Wyróżnioną osobę powinny cechować etyka branżowa i kierowanie się dobrymi praktykami przy wyborze dostawców usług, sposobach ogłaszania, przeprowadzania i rozstrzygnięcia przetargów, oraz wyróżniać jakość współpracy i duże osiągnięcia na polu zawodowym w swojej specjalizacji.

MEETING PLANNER KORPORACYJNY – MANAGER ESG i/lub CSR Manager odpowiadający za realizację strategii ESG, CSR, zrównoważonego rozwoju w korporacji czy instytucji, który zleca organizację evenetów, incentive travel, kongresów, szkoleń itp. mający wpływ na wybór partnerów i realizację usług zgodnie z przyjętą polityką ESG. Wyróżnioną osobę powinny cechować etyka branżowa i kierowanie się dobrymi praktykami przy wyborze dostawców usług, sposobach ogłaszania, przeprowadzania i rozstrzygnięcia przetargów, oraz wyróżniać jakość współpracy i duże osiągnięcia na polu zawodowym w swojej specjalizacji.

MEETING PLANNER – STOWARZYSZENIE Przedstawiciel stowarzyszenia, który zleca organizację evenetów, kongresów, seminariów itp. i ma nad nimi merytoryczny nadzór. Wyróżnioną osobę powinny cechować etyka branżowa i kierowanie się dobrymi praktykami przy wyborze dostawców usług, sposobach ogłaszania, przeprowadzania i rozstrzygnięcia przetargów oraz wyróżniać jakość współpracy i osiągnięcia na polu zawodowym w swojej specjalizacji.

MEETING PLANNER – AGENCJA EVENTOWA Przedstawiciel agencji specjalizującej się w organizacji projektów z zakresu event marketingu, którego oprócz profesjonalizmu i branżowej etyki cechuje działalność na rzecz branży oraz wyróżniają duże osiągnięcia na polu zawodowym w swojej specjalizacji.

MEETING PLANNER – AGENCJA INCENTIVE TRAVEL Przedstawiciel agencji specjalizującej się w organizacji incentive travel oraz incentive marketing i programach wsparcia sprzedaży, którego oprócz profesjonalizmu i branżowej etyki cechuje działalność na rzecz branży oraz wyróżniają duże osiągnięcia na polu zawodowym w swojej specjalizacji.

MEETING PLANNER – DMC/PCO Przedstawiciel Destination Management Company, którego oprócz profesjonalizmu i branżowej etyki cechuje działalność na rzecz branży i promocji na arenie międzynarodowej Polski jako miejsca realizacji projektów z zakresu MICE oraz wyróżniają duże osiągnięcia na polu zawodowym w swojej specjalizacji.

DOSTAWCA – VENUE Przedstawiciel kadry zarządzającej obiektu lub osoba odpowiedzialna w obiekcie za współpracę z organizatorami eventów, konferencji, kongresów, szkoleń itp., którego cechuje profesjonalizm, etyka branżowa, działalność na rzecz branży eventowej i jej promocji, jakość współpracy, dbałość o markę i pozycję obiektu, innowacyjność, duże osiągnięcia na polu zawodowym w swojej specjalizacji.

DOSTAWCA – TECHNIKA EVENTOWA Przedstawiciel firmy specjalizującej się w event engineeringu i technice eventowej odpowiedzialny za współpracę z organizatorami eventów, konferencji, kongresów, szkoleń itp., którego cechuje profesjonalizm, etyka branżowa, działalność na rzecz branży eventowej i jej promocji, jakość współpracy, dbałość o markę i pozycję reprezentowanej firmy, innowacyjność, duże osiągnięcia na polu zawodowym w swojej specjalizacji.

DOSTAWCA – CATERING Przedstawiciel firmy specjalizującej się w obsłudze cateringowej, odpowiedzialny za współpracę z organizatorami eventów, konferencji, kongresów, szkoleń itp., którego cechuje profesjonalizm, etyka branżowa, działalność na rzecz branży eventowej i jej promocji, jakość współpracy, dbałość o markę i pozycję reprezentowanej firmy, innowacyjność, duże osiągnięcia na polu zawodowym w swojej specjalizacji.

DOSTAWCA OPEN Przedstawiciel firmy, która świadczy usługi na rzecz organizatorów wydarzeń, dzięki którym realizowane są wybrane komponenty wydarzenia, odpowiedzialny za współpracę z organizatorami eventów, konferencji, kongresów, szkoleń itp., którego cechuje profesjonalizm, etyka branżowa, działalność na rzecz branży eventowej i jej promocji, jakość współpracy, dbałość o markę i pozycję reprezentowanej firmy, innowacyjność, duże osiągnięcia na polu zawodowym w swojej specjalizacji.
Do tej kategorii nie mogą być zgłaszane osoby reprezentujące jedną z następujących kategorii: Dostawca – Venue, Dostawca – Catering, Dostawca – Technika eventowa.

CONVENTION BUREAU / BIURO MARKETINGU MIEJSC Przedstawiciel biura, które prowadzi działania w celu promocji sektora MICE i reprezentowanego miasta, regionu, kraju pod kątem organizacji eventów, konferencji, kongresów czy incentive travel, w Polsce i/lub zagranicą. Wyróżnioną osobę powinny cechować profesjonalizm, innowacyjność, etyka branżowa, jakość współpracy, działalność na rzecz branży oraz duże osiągnięcia na polu zawodowym.

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl