Zakładki jasne 3a

Polecane obiekty

Hotel Polonia Palace

Warszawa (mazowieckie)

Międzynarodowe Centrum...

Kraków (małopolskie)

ICE Kraków Congress Centre

Kraków (małopolskie)

Polecane usługi

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Belvedere Catering by Design

Warszawa (mazowieckie)

Z-Factor. Smart Hospitality

Kraków (małopolskie)
A A
Artykuły

Wspólne stanowisko czterech metropolitalnych LOT-ów: mocjniesza tarcza, spójna strategia i działania po kryzysie

Według stanowiska gdańskiej, łódzkiej, poznańskiej i warszawskiej lokalnej organizacji turystycznej rozwiązania oferowane w tarczy antykryzysowej są niewystarczające i organizacje te postulują wprowadzenie nowych form wsparcia.
01 kwi 2020
 
średnia ocen:
0.0

Joanna Gorczyca: Wartości

Nigdy dotąd tak dużo o odpowiedzialności w biznesie się nie mówiło. Niewątpliwie to czas weryfikacji strategii CSR-owych i poziomu wrażliwości na problemy społeczne. Pokazuje, jak ważne są wartości, którymi kierujemy się w biznesie.
01 kwi 2020
 
średnia ocen:
5.0

Żaneta Berus: Widmo gospodarczego krachu w branży targowej

Z dnia na dzień 85 proc. firm z branży targowej w Polsce straciło swoje jedyne źródło przychodu bez możliwości odtworzenia ich nawet w 30 proc. online. Straty z tytułu odwołanych targów, zamkniętych obiektów szacowane są na 150 mln złotych miesięcznie.
31 mar 2020
 
średnia ocen:
5.0

Sztab kryzysowy będzie pracował na tarczą 2.0

W kryzysie nie kłamać i działać razem, analizować zarówno nowe przepisy, jak i podpisane wcześniej kontrakty, pamiętać o terminach dotyczących zobowiązań przedsiębiorców – radzili paneliści podczas „Porannej kawa z Tugether”
30 mar 2020
 
średnia ocen:
5.0

Badanie rynku eventowego – Branża w obliczu epidemii

Zapraszamy do wzięcia udziału w badaniu prowadzonym przez MeetingPlanner.pl, dotyczącym wpływu epidemii koronawirua na branżę MICE.
28 mar 2020
 
średnia ocen:
0.0

Bartosz Sierakowski: Największa fala upadłości spodziewana jest latem

ięć etatów można spodziewać się zwłaszcza w branżach najbardziej zagrożonych bankructwem, czyli m.in. turystyce. Wiele firm już w tej chwili ma ogromne problemy z płynnością, ale największej fali upadłości można spodziewać się na przełomie lata i jesieni.
27 mar 2020
 
średnia ocen:
0.0

Krzysztof Celuch: Branża spotkań nad przepaścią

Sytuacja branży turystycznej jest dramatyczna. W wielu segmentach poziom anulowanych zamówień sięga 90 proc. i na razie nie da się przewidzieć, co będzie za kilka tygodni czy miesięcy.
27 mar 2020
 
średnia ocen:
1.5

Sztab kryzysowy podsumowuje projekt specustawy

Zespół sztabu kryzysowego „TUgether” przeanalizował projekt sepcustawy dotyczącej tzw. tarczy antykryzysowej. Niestety proponowane w nim rozwiązania nie odzwierciadlają oczekiwanej przez sztab pomocy dla przedsiębiorców reprezentowanych branż.
27 mar 2020
 
średnia ocen:
5.0

Agnieszka Huszczyńska: Pomyślę o tym jutro

Czas koronawirusa to czas szczególnie trudny dla całej branży eventowej. To też czas bycia dla siebie dobrym. Wiele postaw i cechy charakteru, które pozwoliły nam pracować w eventach i odnosić sukcesy, utrudnią nam czas kwarantanny.
26 mar 2020
 
średnia ocen:
4.0

Branża eventowa ze Śląska ogłasza stan zagrożenia upadkiem

Przedstawiciele branży spotkań, turystyki biznesowej i wydarzeń z Katowic oraz województwa śląskiego ogłosili stan zagrożenia upadkiem i zaapelowali o podjęcie natychmiastowych kroków na poziomie władz samorządowych w celu ratowania branży.
25 mar 2020
 
średnia ocen:
0.0
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.