Zakładki jasne 3a

Polecane obiekty

Hotel Polonia Palace

Warszawa (mazowieckie)

Międzynarodowe Centrum...

Kraków (małopolskie)

ICE Kraków Congress Centre

Kraków (małopolskie)

Polecane usługi

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Belvedere Catering by Design

Warszawa (mazowieckie)

Z-Factor. Smart Hospitality

Kraków (małopolskie)
A A
Artykuły

Royal Catering – profesjonalny szlif!

Historia ta zaczyna się jak wiele innych – od marzenia. Marzenie dotyczyło oszlifowania pasji w biznes, który dawałby innym ludziom to, co najcenniejsze – radość i przyjemność. Z tego planu powstała marka Royal Catering.
13 sie 2019
 
średnia ocen:
5.0

Studium przypadku: Międzynarodowy Kongres Świadków Jehowy w Warszawie

Ponad 32 tysiące osób uczestniczyło w międzynarodowym kongresie Świadków Jehowy, który odbywał się w Warszawie od 9 do 11 sierpnia 2019. Wśród uczestników było prawie 7 tysięcy delegatów z całego świata.
12 sie 2019
 
średnia ocen:
4.8

Tomasz Mlącki: Ciasno wszędzie, tłoczno wszędzie…

Bariery rozwoju są już prawie osiągnięte, co potem? Potem wkroczy podstawowe prawo wszelakiej ekonomii. Popyt za duży? Uregulujmy zatem podaż, pojawią się zapewne, lub raczej zostaną twórczo rozwinięte, rozliczne formy reglamentacyjne…
11 sie 2019
 
średnia ocen:
5.0

Konrad Nadobnik: Można tworzyć kulinarne cuda

„Szukamy rozwiązań, które zaskoczą, są innowacyjne, niepowtarzalne, niszowe. Najważniejsze, aby połączyć jakość i smak i w ten sposób wywołać efekt wow”. O tym, jak powstają produkty w Belvedere Catering by Design opowiada Konrad Nadobnik.
09 sie 2019
 
średnia ocen:
5.0

Agata Kondracka-Drążkowska: Take Your trash with You!

Natura jest absolutnie piękna, nie potrafię przestać się zachwycać. Wieczorem spacer, aby zapoznać się z miejscem, zauważamy pod skałą dwie reklamówki ze śmieciami. Robi mi się smutno. Po prostu smutno. Takie miejsce i znów człowiek krzyczy „Byłem tu!”
04 sie 2019
 
średnia ocen:
5.0

Sponsorzy Pol’and’Rock stawiają na społeczność. Jakie strefy powstaną na festiwalu?

Agencja Boscata pomoże czterem głównym sponsorom Festiwalu Pol’and’Rock (Lech, mBank, Play, Mastercard) przygotować strefy marek na festiwalu i zaangażować uczestników do wspólnej zabawy.
31 lip 2019
 
średnia ocen:
0.0

Żaneta Berus: Indie – tak daleko i tak blisko

Indie to kraj olbrzymich możliwości, jeśli chodzi o sektor MICE, od kilku lat stają się coraz bardziej interesującą alternatywą dla globalnych graczy. Relacja Żanety Berus z konferencji Indian Exhibition Industry Association.
27 lip 2019
 
średnia ocen:
0.0

Henryk Nieciejowski: Jedyna rzecz, której nie odpuszczam, to smak

Kluczowym wydarzeniem było wybudowanie mającej tysiąc metrów kwadratowych kuchni cateringowej, która pozwoliła nam rozwinąć skrzydła w segmencie cateringowym. Rozmawiamy z Henrykiem Nieciejowskim, szefem kuchni Belvedere Catering by Design.
25 lip 2019
 
średnia ocen:
0.0

Kolejna wizyta meeting plannerów na Śląsku

Podczas MP MICE Tour® na Śląsk uczestnicy doświadczyli lokalnych atrakcji, emocji sportowych oraz sprawdzili możliwości eventowe wybranych lokalizacji. Organizatorem MP MICE Tour® był portal MeetingPlanner.pl.
21 lip 2019
 
średnia ocen:
0.0

Anna Jaworska: World Employer Branding Day, czyli czego dowiedzieliśmy się w Lizbonie?

Relacja Anny Jaworskiej (UTE Group) z World Employer Branding Day, największego na świecie spotkanie liderów w dziedzinie employer brandingu, które odbyło się w Lizbonie w maju tego roku.
17 lip 2019
 
średnia ocen:
0.0
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.