Zakładki jasne 3a

Polecane obiekty

Hotel Polonia Palace

Warszawa (mazowieckie)

Międzynarodowe Centrum...

Kraków (małopolskie)

ICE Kraków Congress Centre

Kraków (małopolskie)

Polecane usługi

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Belvedere Catering by Design

Warszawa (mazowieckie)

Z-Factor. Smart Hospitality

Kraków (małopolskie)
A A
Felietony

Grzegorz Kieniksman: Być czy nie być? Oto jest pytanie! - jak kiedyś zapytał pewien znany królobójca

Żyjemy w czasie głębokich przemian. Współczesność ma charakter relacyjny. Nawiązywanie kontaktów międzyludzkich to nieodzowna i potrzebna część ludzkiego życia. Od marca jesteśmy świadkami powstawania hybrydowej tożsamości społeczno-kulturalnej.
13 lip 2020
 
średnia ocen:
0.0
 

Ivetta Roczek: Eko, Bio, Organic, Slow Life – modne hasła w hotelach, gastronomii i co raz częściej przy organizacji wydarzeń

Bardzo teraz nam są bliskie hasła związane z ekologią. Zdecydowanie popieram takie działania. Patrząc, oczywiście nie tylko przez pryzmat naszej branży, niestety nie zawsze jestem przekonana, że to co ma być takie „eko” czy „bio”, daje nam taką gwarancję.
10 lip 2020
 
średnia ocen:
5.0

Agata Kondracka: Rok 1994. Krótka historia ekologii

Dlaczego rok 1994? Dostałam od mojego kolegi Łukasza stare wydanie amerykańskiego National Geographic z roku 1994. Na okładce widnieje grubymi literami napis: RECYCLING. Rok 1994.
05 lip 2020
 
średnia ocen:
5.0

Tomasz Mlącki: Internowane wakacje

Turystyka krajowa przeżywa wymuszony renesans. Run na miejsca B&B (bliskie i bezpieczne) to najlepsza egzemplifikacja wielce prawdziwego hasła „jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma”, a raczej „co się lubić musi”.
23 czer 2020
 
średnia ocen:
0.0

Grzegorz Kieniksman: Co jest pomiędzy Kinder Biovitalem a Lecytyną?

Co jest pomiędzy Kinder Biovitalem a Lecytyną? Dorosłe życie, często w towarzystwie mądrości życiowej, rozsądku i odpowiedzialności. Niektórzy rezygnują jednak z tego zacnego towarzystwa, ale to zagadnienie na inny felieton :)
08 czer 2020
 
średnia ocen:
0.0

Ivetta Roczek: Umiejętność słuchania i czytania ze zrozumieniem – czy to wiedza tajemna?

To temat rzeka i nie dotyczy tylko branży turystyczno-eventowej. Dotyczy każdego i w każdej dziedzinie. Przez ostatnie lata zauważam coraz mocniej, że to chyba jednak wiedza magiczna i nieosiągalna. Ivetta Roczek w cyklu „O branży niepolitycznie".
05 czer 2020
 
średnia ocen:
5.0
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.