Zakładki jasne 3a

Polecane obiekty

Hotel Polonia Palace

Warszawa (mazowieckie)

Międzynarodowe Centrum...

Kraków (małopolskie)

ICE Kraków Congress Centre

Kraków (małopolskie)

Polecane usługi

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Belvedere Catering by Design

Warszawa (mazowieckie)

Z-Factor. Smart Hospitality

Kraków (małopolskie)
A A
Wywiady

Olga Navarro: Potrzebujemy tylko kilku odważnych klientów

Połączenia online ratują sytuację, ale nie zastąpią interakcji, więc przypuszczam, że będziemy obserwować powolny powrót wydarzeń międzyludzkich, gdy pojawi się klient, który wierzy bardziej w korzyści płynące z relacji jeden na jeden.
02 wrz 2020
 
średnia ocen:
3.7
 

Żaneta Berus: Nie chcemy, aby jajko było mądrzejsze od kury

„Wszystko można przenieść do sieci, ale uważam, iż najlepiej sprawdzą się te imprezy hybrydowe osadzone solidnie w świecie realnym, ale uzupełnione właśnie przez świat wirtualny”. Rozmawiamy z Żanetą Berus, doradcą zarządu BERM.
01 wrz 2020
 
średnia ocen:
4.2

Jacek Więch: Kreacja to iskra, która rozpala ogień

„Dobra kreacja musi być przede wszystkim spójna, każdy jej element musi do siebie pasować – wtedy sama się obroni. Dobra kreacja nie musi podobać się wszystkim.” Kwestionariusz kreatywnego wypełnił Jacek Więch, creative director agencji BERM.
26 sie 2020
 
średnia ocen:
3.4

Beata Piosik i Łukasz Adamczyk: Jesteśmy teraz multifunkcjonalni

Najważniejsze jest dziś przeorganizowanie działań i dostosowanie się do nowej struktury rynku turystycznego. Rozmowa z Beatą Piosik, general managerem Sopot Marriott Resort & Spa i Łukaszem Adamczykiem, dyrektorem marketingu i sprzedaży.
26 sie 2020
 
średnia ocen:
5.0

Marcin Herra: W zarządzaniu nie ma drogi na skróty… czyli dzień z dyrektorem obiektu

Podstawą zarządzania jest świadomość, że najważniejsza kompetencja lidera to kreować i budować wspaniały zespół i pozytywną, angażującą atmosferę. W cyklu Dzień z dyrektorem obiektu: Marcin Herra prezes zarządu spółki Areny Operator.
05 sie 2020
 
średnia ocen:
4.2

Judith Mair: Stroma krzywa uczenia się i wciąż szklany sufit

– Pospieszne wprowadzanie rzeczy do internetu i różne regulacje rządowe, których trzeba przestrzegać – to była stroma krzywa uczenia się. Judith Mair, associate profesor, Uniwersytet Queensland w Australii, odpowiada na pytania Krzysztofa Celucha.
04 sie 2020
 
średnia ocen:
0.0
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.