Zakładki jasne 3a

Polecane obiekty

Hotel Polonia Palace

Warszawa (mazowieckie)

Międzynarodowe Centrum...

Kraków (małopolskie)

ICE Kraków Congress Centre

Kraków (małopolskie)

Polecane usługi

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Belvedere Catering by Design

Warszawa (mazowieckie)

Z-Factor. Smart Hospitality

Kraków (małopolskie)
A A
MP Power Awards

Kreatywny Roku Branży Eventowej 2019: Kreatywni nominowani

Jury konkursu Kreatywny Roku Branży Eventowej wyłoniło nominowanych do tytułu Kreatywny Roku Branży Eventowej i Młody Kreatywny.
 
Konkurs Kreatywny Roku Branży Eventowej powstał z potrzeby wyróżnienia najlepszych kreatywnych, zwrócenia uwagi na kreację w branży eventowej oraz stworzenia profilu zawodowego kreatywnego w branży eventowej. Przebiega dwutorowo – skierowany jest do osób specjalizujących się w kreacji w event marketingu, oraz tych, którzy chcieliby wiązać z tą dziedziną swoją karierę i zawodowy rozwój.
Do tytułu Kreatywny Roku Branży Eventowej nominowane są osoby, które w agencjach odpowiadają za kreację. Do tytułu Młody Kreatywny Branży Eventowej nominowani są studenci, osoby, które stawią pierwsze kroki w branży eventowej, niepracujące na stanowisku kreatywny. W tej czesci konkursu mogą brać udział osoby do 29. roku życia, które nie pracowały i nie pracują na staniwskach związanych z kreacją eventową.
Kreatywny Roku Branży Eventowej jest konkursem towarzyszącym MP Power Awards®.

Kreatywny Roku Branży Eventowej 2019 – nominowani
Maksymilian Ławrynowicz, senior creative, Silver Plate
Paulina Malczewska, kreatywna El Padre
Emilia Muśko, creative, Horeca Group

Młody Kreatywny Branży Eventowej 2019 – nominowani
Edyta Bachowska, studentka, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Maciej Pełszyk, agencja Ibento
Anna Wojciechowska, agencja Walk Events

Kreatywnych oceniało Jury w składzie: Bogdan Wąsiel (Pankreator, Kreatywny Roku Branży Eventowej 2012) – przewodniczący Jury, Karolina Barcewicz (Danfoss Poland), Dawid Bednarski (Imagine Nation, Kreatywny Roku Branży Eventowej 2015), Patrycja Czyżewska (Make Event), Łukasz Gumowski (Plej, Kreatywny Roku Branży Eventowej 2013), Szymon Kobusiński (fotograf, Studio Bank), Magdalena Kondas (MeetingPlanner.pl), Michał Korejba (Allegro Brand Experience Agency, Kreatywny Roku Branży Eventowej 2017), Michał Maciątek (El Padre), Łukasz Piwowarczyk (Diageo), Sebastian Wasiński (Orchidea Group, Kreatywny Roku Branży Eventowej 2014), Agnieszka Widera (HORECA Group, Kreatywny Roku Branży Eventowej 2016).


Opiekę prawną nad konkursem sprawuje mec. Grzegorz Choromański.

W przypadku, gdy Juror reprezentuje tę samą firmę co kandydat do tytułu Kreatywny Roku Branży Eventowej, Juror nie bierze udziału w obradach i nie głosuje w danej kategorii.

23 kwi 2020
 
średnia ocen:
4.4
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.