Zakładki jasne 3a

Polecane obiekty

Hotel Polonia Palace

Warszawa (mazowieckie)

Międzynarodowe Centrum...

Kraków (małopolskie)

ICE Kraków Congress Centre

Kraków (małopolskie)

Polecane usługi

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Belvedere Catering by Design

Warszawa (mazowieckie)

Z-Factor. Smart Hospitality

Kraków (małopolskie)
A A
Publikacje

Royal Catering – profesjonalny szlif!

Historia ta zaczyna się jak wiele innych – od marzenia. Marzenie dotyczyło oszlifowania pasji w biznes, który dawałby innym ludziom to, co najcenniejsze – radość i przyjemność. Z tego planu powstała marka Royal Catering, która dziś, każdego dnia, zabiera gości eventów w ekscytującą podróż do krainy niezwykłych doznań (nie tylko) kulinarnych, a partnerom oferuje kompleksową realizację usług.

Początek
To ważna część tej opowieści, której nie można pominąć, gdyż świadczy o tym, że założenie firmy cateringowej przez Bartosza Siekierkę poprzedziło wiele lat zdobywania doświadczenia. Celebrowanie wspólnych chwil przy rodzinnym stole dało mu pomysł na życie i ukierunkowało jego ambicje. Mając 16 lat postawił sobie cel i konsekwentnie podążył ścieżką, którą sobie wyznaczył – stworzenie niezależnej marki cateringowej. Przez kolejne cztery lata praktykował u renomowanych specjalistów z branży, szlifował kompetencje w różnych obszarach gastronomii oraz obserwował kulisy rynku organizacji wydarzeń. W wieku 20 lat był przygotowany do tego, by wystartować z własnym biznesem i wiedział, że oferta kompleksowych usług będzie odpowiedzią na oczekiwania klientów.

Rozwój

ROYAL CATERING była od początku marką skupioną na dostarczaniu wyjątkowych przeżyć kulinarnych w zaskakującej oprawie. Celebrowanie radości z odkrywania unikalnych połączeń smakowych, nieoczywistych fuzji i nowatorskich pomysłów było i jest celem całego zespołu firmy. „Enjoy the moment” – to hasło Royal Catering, które kryje w sobie misję przewodnią. Tymczasem radość uczestników eventu jest tylko jednym z elementów współpracy. Bardzo ważnym atutem, także ekonomicznym, jest kompleksowa oferta cateringowa. Kolejnym rozdziałem tej historii jest otwarcie wypożyczalni sprzętu cateringowego GASTRO RENTAL oraz cukierni CAKEBOSS.PL. Był to sposób na uniezależnienie się w branży oraz zaproponowanie klientom atrakcyjnych warunków współpracy. Samowystarczalność w obszarze sprzętu potrzebnego do realizacji zamówienia wpływa znacząco nie tylko na czas, ale przede wszystkim na cenę usługi. Event na 3000 osób w formie zasiadanej kolacji przy stolach? Nie ma sprawy!

Innowacyjność
Kontynuacją tej historii jest otwarcie się na trendy i potrzeby klientów. Royal Catering doskonale wie, że efekt WOW to nowości i oryginalne pomysły. Wysokiej jakości catering to nie tylko dopieszczony zmysł smaku, ale także nie lada oprawa estetyczna. Kreatywność autorskich prezentacji menu okazały się niejednokrotnie nowatorskie w polskiej ofercie cateringowej. Ewa Paciorek, dyrektor sprzedaży cateringu, wyznaje: „Śledzimy trendy i staramy się, by nasze aranżacje harmonizowały z całością. Pionowe ściany z jedzeniem, fluorescencyjne desery, złote stoły czy lewitujące talerze – tworzymy niepowtarzany entourage wydarzenia. Jesteśmy świadomi faktu, że jednym z najistotniejszych elementów eventu jest świetne jedzenie w ekscytującej oprawie”.

Odpowiedzialność społeczna
Royal Catering to firma wdrażająca politykę odpowiedzialnego biznesu. Wie, że jako przedsiębiorca ma wpływ na otoczenie, w którym funkcjonuje. Z tych pobudek od wielu lat wprowadzane są wytyczne, które kształtują politykę CSR firmy. Szanując klientów, firma jest transparentna w kwestii dostawców – są to lokalne firmy posiadające ekologiczne certyfikaty dotyczące uprawy warzyw czy hodowli drobiu zagrodowego. Royal Catering podziękował szkodliwym opakowaniom plastikowym i korzysta już tylko z biodegradowalnych rozwiązań pod kątem słomek, kubków czy wszelakiej zastawy. Także w zakresie wody, firma podpisała umowę na wodę w małych, szklanych butelkach. Dbanie o środowisko odbywa się również za kulisami, gdyż firma używa do zmywania naczyń specjalnych środków jak ekogroszek do mycia oraz segreguje skrupulatnie odpady.

Postscriptum
W logo Royal Catering jest brylant, którego symbolika jest wielopłaszczyznowa. Brylant powstaje z szlachetnego kamienia - diamentu - w wyniku ciężkiej pracy szlifierza. Brylant to kwintesencja jakości i stylu. To także przepiękny blask i gra barw. To drogocenny podarunek i wieczne uczucie. Nie jest to koniec historii firmy, bo ona wciąż trwa. Co dzień dostarcza swym klientom i ich gościom tej najpiękniejszej radości, jaką daje przyjemność dobrego smaku, harmonii w doznaniach i wielokrotności niezwykłych przeżyć smakowych i estetycznych.

Walt Disney powiedział: „Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać”. Cytat amerykańskiego biznesmena i twórcy ponadczasowych historii doskonale pasuje do założyciela Royal Catering. Bartosz Siekierka wraz z całym zespołem tworzą firmę zaangażowaną w dostarczanie ludziom dobrych emocji, pozytywnych doznań oraz radości z celebracji smakowitych momentów.

Royal Catering
e-mail:
tel: 608 191 990
www: www.royal-catering.pl
FB: www.facebook.com/RoyalCateringWarszawa

ARTYKUŁ PROMOCYJNY

13 sie 2019
 
średnia ocen:
5.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.