Zakładki jasne 3a

Polecane obiekty

Hotel Polonia Palace

Warszawa (mazowieckie)

Międzynarodowe Centrum...

Kraków (małopolskie)

ICE Kraków Congress Centre

Kraków (małopolskie)

Polecane usługi

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Belvedere Catering by Design

Warszawa (mazowieckie)

Z-Factor. Smart Hospitality

Kraków (małopolskie)
A A
Publikacje

Wirtualne Podróże

Z uwagi na obecnie panującą sytuację, w jakiej się znaleźliśmy, praktycznie cały świat przeniósł się do Internetu. Niektóre branże już od dawna działały w sieci, inne natomiast dostosowują się do panującej rzeczywistości.

Podróże są taką częścią naszego życia, którą trudno jest sobie wyobrazić w sferze wirtualnej. W końcu podróżowanie to oprócz zwiedzania także przeżywanie, doświadczania i poznawanie. Podróże to emocje, które często ciężko jest doświadczyć zza ekranu komputera. Natomiast aktualna sytuacja uniemożliwiła nam doświadczanie tychże emocji w realu i zmusiła do próby przeżycia ich za pośrednictwem Internetu. Wymusiła także pobudzenie naszej kreatywności.

Właśnie z pobudzenia tejże kreatywności powstał zupełnie nowym projekt na rynku turystycznym, pod nazwą „Wirtualne Podróże”. Pomysłodawcom tegoż projektu jest firma MAKE BREAK świadcząca usługę travel concierge, zajmującą się przygotowywaniem wyjazdów szytych na miarę zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych, eventami i konferencjami.

Czym są Wirtualne Podróże?
Wirtualne Podróże to cykliczne spotkania w formule online pozwalające w czasie rzeczywistym zwiedzić różne, interesujące zakątki świata ze swojego domowego zacisza. W trakcie tych wydarzeń goście zaplanowanych spotkań będą nam o tych miejscach opowiadać i jednocześnie pokazywać je na żywo. Podczas opowieści na żywo będziemy mogli zobaczyć również kawałek kraju, któremu będzie poświęcone dane spotkanie. Gośćmi są ludzie, którzy żyją w danym kraju, zatem będą mogli przekazać także wiele praktycznych wskazówek osobom, które w przyszłości do tego miejsca będą chciały się wybrać. Spotkania odbywają się w formie live-ów na Fanpage firmy MAKE BREAK: www.facebook.com/makebreakconcierge.

Taka forma podróżowania może okazać się także cenną wskazówką dla firm trudniących się organizacją wyjazdów zarówno indywidualnych, jak i firmowych. Podczas tych spotkań organizatorzy mają możliwość lepszego poznania potencjalnego wykonawcy swoich przyszłych usług, gdyż formuła wydarzeń umożliwia zadawanie na bieżąco pytań zapraszanym gościom.

Celem tego projektu jest promocja różnych, ciekawych destynacji jako możliwe kierunki naszych przyszłych podróży. Pomysł powstał z dużej tęsknoty za podróżowaniem, jak również z chęci pokazania na żywo uczestnikom takich spotkań chociaż kawałka danego kraju – wskazuje Elwira Urbańczyk, właścicielka firmy MAKE BREAK.

Za nami już trzy takie onlinowe spotkania, w trakcie których pokazaliśmy ich uczestnikom ulice Sajgonu, odwiedziliśmy prawdziwą wioskę plemion Himba w Namibii, a także pokazaliśmy kameralną część Zanzibaru.
Retransmisję z odbytych spotkań można obejrzeć na fanpage firmy MAKE BREAK, a już niedługo także na ich kanale YouTube.


Transmisja prosto z ulic Wietnamu

 


 

Transmisja z wioski Himba w Namibii


 

 

Transmisja z Zanzibaru

 

 


Transmisja ze Sri Lanki

 

 

 

Transmisja z przepięknego resortu na Malediwach

 W najbliższą sobotę, punktualnie o godzinie 10:00 odbędzie się kolejna Wirtualna Podróż, podczas której udamy się do niesamowitych Indii.
Do uczestnictwa w spotkaniu online, podczas którego na bieżąco będzie można zadawać pytania, zapraszamy pod poniższym linkiem:
www.facebook.com/makebreakconcierge/videos/675872693189694/

 

ARTYKUŁ PARTNERA

 

04 czer 2020
 
średnia ocen:
5.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.