Cassie Poss: Branża potrzebuje wsparcia kobiet i inkluzyjności

Cassie Poss i Krzysztof Celuch
Na zdjęciu: Cassie Poss i Krzysztof Celuch

W branży spotkań, w której pracują w większości kobiety, przywództwo tego nie odzwierciedla. Więcej kobiet powinno zasiadać w zarządzie, przy stołach decyzyjnych i innych obszarach przywództwa. Cassie Poss, sports events manager, Visit Fort Worth, odpowiada na pytania Krzysztofa Celucha w cyklu „She means business…”.

Krzysztof Celuch: She Means Business oznacza…?

Cassie Poss: Dla mnie jest to tak naprawdę hasło oznaczające większe możliwości na kontynuowanie ruchu w branży spotkań i wydarzeń, który ma na celu bycie bardziej inkluzyjnym i wspierającym kobiety, ich potrzeby i cele. W branży spotkań, w której pracują w większości kobiety, przywództwo tego nie odzwierciedla. Więcej kobiet powinno zasiadać w zarządzie, przy stołach decyzyjnych i innych obszarach przywództwa, nie tylko dlatego, że są kobietami, ale ze względu na niesamowitą wartość i atuty wnoszone każdego dnia. Musimy nie tylko zrozumieć, dlaczego tak się obecnie dzieje, ale musimy podejmować ciągłe kroki w celu poprawienia tego, aby naprawdę odzwierciedlić całą branżę.
Naprawdę wierzę, że kobiety mogą zmienić świat, ale ważne jest, aby po drodze mieć partnerstwa i sojuszników. Kobiety wspierające kobiety i mężczyzn wspierających inicjatywę inkluzyjności. Ważne jest, aby obie grupy były zaangażowane w otwarty dialog i różne poziomy przywództwa, aby naprawdę wpłynąć na zmianę. She Means Business może pomóc rozpocząć te rozmowy, określić strategie zmian i połączyć liderów z innymi branżami, które miały do czynienia z podobnymi sytuacjami.
 
KC: Branża wydarzeń w Twoich oczach w najbliższych 24 miesiącach?

CP: Bez wątpienia zobaczymy więcej wydarzeń face-to-face, ale myślę, że wirtualne opcje nie znikną, i szczerze mówiąc, nie powinny zniknąć. Wirtualne spotkania pozwoliły większej liczbie osób uzyskać dostęp do bardzo potrzebnych treści na konferencjach i spotkaniach. Mogą one być niezwykle korzystne dla firm, jeśli chodzi o edukowanie większej liczby pracowników bez zwiększania budżetu na podróże, ale nadal pozwolić na wysyłanie przedstawicieli, aby uzyskać dostęp do korzyści osobistych. Mogą też stanowić dodatkowy strumień przychodów z konferencji, spotkań i wydarzeń, jeśli odbywa się to w sposób strategiczny. Będzie to wymagało od planistów spotkań i wydarzeń bardzo silnego i dokładnego przyjrzenia się budżetowi technologii i funkcjonalności w celu osiągnięcia długoterminowego sukcesu i zapewnienia wartości interesariuszom.

KC: Twoje cele biznesowe, pomysły na 2021 rok…?

CP: Pomogłam założyć Komisję Sportową Fort Worth w grudniu 2018 roku, oddział Visit Fort Worth. Od tego czasu skupiliśmy się na przyciąganiu głośnych wydarzeń do miasta Fort Worth. Podczas pandemii zorganizowaliśmy kilka niesamowitych wydarzeń, w tym National Finals Rodeo, USA Olympic Trials - Wresting, mistrzostwa NCAA Women’s Gymnastics Championship, USA Gymnastics US Championships oraz Bassmaster Classic. Te wydarzenia zorganizowaliśmy w bezpieczny sposób, a każde z nich miało niesamowitą transmisję telewizyjną, w tym relację na żywo w CBS, NBC i Fox. Udało nam się pokazać, że Fort Worth to miasto, które zdecydowanie może gościć duże imprezy. Cieszę się, że mogę wykorzystać ten sukces do dalszego zaangażowania innych organów zarządzających i posiadaczy praw do wydarzeń – Fort Worth jest wspaniałym miastem gospodarzem, z niesamowitą gościnnością i zespołem, który będzie tam na każdym kroku.

KC: Twoim największym osobistym wyzwaniem w nadchodzących miesiącach jest?

CP: Właśnie zaczęłam urlop macierzyński i teraz skupiam się na byciu najlepszą mamą, jaką tylko mogę być dla naszego pięknego chłopca – Rowan Lee Joshua Poss. Wiem, że będę podekscytowana powrotem do pracy, ale na razie skupiam się zdecydowanie na byciu w domu i jestem z tego powodu bardzo zadowolona!

Cassie Poss, sports events manager, Visit Fort Worth
Posiada ponad ośmioletnie doświadczenie w branży usług konferencyjnych i eventowych oraz zarządzania organizacją. Przed dołączeniem do zespołu sportowego Visit Fort Worth pracowała jako account executive, zajmująca się planowaniem, koordynacją i realizacją różnorodnych wydarzeń zarówno dla podmiotów non-profit, jak i komercyjnych. Od momentu dołączenia do drużyny sportowej, Cassie pracowała przy różnych wydarzeniach, w tym mistrzostwach NCAA kobiet w gimnastyce, mistrzostwach Ameryki w lekkoatletyce mężczyzn i kobiet w koszykówce, USA Table Tennis US Open, USA Wrestling Senior Nationals, National Finals Rodeo, US Olympic Trials-Wrestling 2020 i wiele innych. Specjalizuje się w ułatwianiu komunikacji w środowiskach zespołowych oraz realizacji eventów.
Cassie uzyskała tytuł Certified Meeting Planner (CMP) w 2016 roku i zasiadała w Radzie Dyrektorów MPI w 2017 i 2018 roku, pełniąc odpowiednio funkcję dyrektora ds. wydarzeń i edukacji oraz wiceprezesa ds. wydarzeń i edukacji. W 2020 roku Cassie została laureatką nagrody MPI RISE Award Recipient for Young Professional Achievement.

dr Krzysztof Celuch – adiunkt na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz pełnomocnik rektora ds. współpracy z otoczeniem biznesem w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula w Warszawie, prezes Celuch Consulting. Profesor na Uniwersytetach w Austrii, Francji, USA i Chinach oraz trener i coach (CMM, CITE, CIS, HMCC, CED).
Przewodniczący jury konkursu MP Power Awards® oraz członek kapituły nagrody MPI RISE Award (USA). Specjalizuje się w przemyśle spotkań, przywództwie, event marketingu i zarządzaniu wydarzeniami.
Krzysztof pomaga organizacjom, instytucjom i przedsiębiorstwom w obszarach zarządzania, komunikacji i projektowania biznesu, w szczególności w odniesieniu do budowania przewagi konkurencyjnej i przemysłu spotkań.

Cykl Celuch pyta… She means business…
Krzysztof Celuch prowadzi rozmowy z przedstawicielkami międzynarodowego rynku spotkań, które w swoich często bardzo specjalistycznych sektorach branży osiągnęły sukces. Jaka jest ich strategia i jakimi wartościami kierują się w biznesie? Co stanowi największe wyzwania? Jaka jest branża w ich oczach? Jaki ich specjalizacja ma wpływ na rozwój rynku.

Celuch pyta… She means business – pierwszy wtorek miesiąca

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl