Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

ADN Centrum Konferencyjne

Warszawa (mazowieckie)

Arche Hotel Częstochowa

Częstochowa (śląskie)

Cukrownia Żnin

Żnin (kujawsko-pomorskie)

Zamek Janów Podlaski****

Janów Podlaski (lubelskie)

Warsaw River View

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

WygodaMICE

Kraków (małopolskie)

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)
A A
Aktualności

Gastro Fajer wraca na tarasy katowickiego Spodka

Zdjęcia z Gastro Fajer 2018
Gastro Fajer, czyli street food, rzemieślnicze napoje oraz koncerty, muzyka i atrakcje, także dla najmłodszych ponownie zagoszczą w centrum Katowic. Inauguracja sezonu na tarasach Spodka i w Zielonej Dolinie Międzynarodowego Centrum Kongresowego odbędzie się 27 czerwca 2019.
 
– Zeszłoroczną, pierwszą edycję Gastro Fajer odwiedziło ponad 30 tysięcy osób, otrzymaliśmy bardzo wiele pozytywnych opinii, a także konstruktywnych uwag. Z nową energią wracamy na tarasy Spodka i Zieloną Dolinę Międzynarodowego Centrum Kongresowego. Przez 10 letnich weekendów, począwszy od czwartku aż do niedzieli, będziemy tworzyć dobrą atmosferę w wyjątkowym miejscu, promować ideę jedzenia poza domem oraz proponować różne atrakcje dla mieszkańców i przyjezdnych – mówi Marcin Stolarz, prezes firmy PTWP Event Center, która zarządza Spodkiem i Międzynarodowym Centrum Kongresowym (MCK). 
 
Ofertę gastronomiczną Gastro Fajer stworzą wystawcy nie tylko ze Śląska. Spodziewać się można klasyki street foodu: burgerów, pizzy czy zapiekanek, jak również wyszukanych, czasem powstających specjalnie na potrzeby nocnego marketu, dań różnych restauracji.
Uczestnicy Gastro Fajer co weekend będą mogli wybierać spośród oferty kilkunastu wystawców. Kilku z nich, w ramach stałej współpracy, obecnych będzie regularnie, pozostałe stoiska będą rotować, dzięki czemu co tydzień będzie można kosztować nowych dań. Wszystkie propozycje będą idealne do wzięcia na wynos lub zjedzenia na miejscu.
 
– Na Gastro Fajer zaprosimy najciekawsze i najodważniejsze restauracje, a także kilka znanych food trucków z całej Polski. Każdy weekend przyniesie nowe smaki. Pojawią się regionalne przysmaki i kuchnie świata, nie zabraknie też słodkości i ciekawych napojów. Bary zaopatrzymy w dobre butelki, a podczas wydarzenia zmiksujemy najmodniejsze koktajle sezonu. Wszystko to przy dobrej muzyce granej na żywo, z mocą dodatkowych atrakcji, w specjalnie na tę okazję odmienionej przestrzeni – zapowiada Oskar Olszewski z Gastro Fajer.
 
Do Zielonej Doliny powrócą czwartkowe koncerty jam session, a w piątki i soboty – muzyka na żywo i sety DJskie. Impreza wzbogacona zostanie licznymi warsztatami i targami. Na niedziele zaplanowane zostały aktywności dodatkowe związane ze sportem, gotowaniem, modą, stylizacją, muzyką czy zwierzętami. Tarasy i antresola Spodka staną się strefą kawiarniano-czytelnianą, miejscem do relaksu, czytania książek i gry w planszówki. Nie zabraknie zróżnicowanych warsztatów i animacji dla najmłodszych.
W niedziele wieczory na seanse z repertuarem obejmującym nowe tytuły oraz sprawdzone klasyki zaprosi Kino Letnie Antyradia. W razie niepogody projekcja przeniesiona zostanie do sali audytoryjnej Międzynarodowego Centrum Kongresowego, która oferuje 570 miejsc siedzących.
21 maj 2019
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.