Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Filtracja

Warszawa (mazowieckie)

Laboratorium

Warszawa (mazowieckie)

Butelkownia

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)
A A
Aktualności

Zamek Ryn organizatorem 20-lecia Centrum Certyfikacji Jakości WAT

Hotel Zamek Ryn będzie gospodarzem XV Jubileuszowej Konferencji zorganizowanej z okazji 20-lecia działalności certyfikacyjnej Centrum Certyfikacji Jakości Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie.


Hotel jest także realizatorem całego przedsięwzięcia, zadba o zakwaterowanie gości, catering oraz oprawę techniczną. Wydarzenie odbędzie się od 24 do 27 września 2019 roku. Jego organizatorem jest Centrum Certyfikacji Jakość WAT.
 
Głównym tematem konferencji będzie problematyka normalizacji, jakości i kodyfikacji w aspekcie integracji z NATO i UE. Omówione zostaną problemy i rozwiązania dotyczące jakości prezentowane przez środowisko przemysłowe, usługodawców i zaopatrzeniowców, ośrodki naukowe oraz instytucje działające na rzecz obronności państwa.
 
Obecność na konferencji zadeklarowali przedstawiciele organizacji certyfikowanych przez CCJ, przedstawiciele wojskowi, przedstawiciele uczelni, przedstawiciele instytutów naukowo-badawczych oraz instytucji centralnych MON.
 
W konferencji weźmie udział około 300 osób.
05 sie 2019
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.