Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Muzeum Uzdrowiska Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Cafe Helenka - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Willa Marta - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Modrzewie Park Hotel ***** - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Atlas Arena Łódź

Łódź (łódzkie)

Najnowsze usługi

Przewodnik Tatrzański - Szymon...

Kraków (małopolskie)

SOFTBOX GROUP

ŁÓDŹ (łódzkie)

WygodaMICE

Kraków (małopolskie)

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)
A A
Branża

Emirates z nową platformą dla partnerów handlowych

Linie Emirates uruchomiły „pakiet opcji łączności” dla swoich partnerów handlowych na całym świecie, aby umożliwić bezpośredni dostęp do oferty przewoźnika i jego usług.

Emirates Gateway, opracowany zgodnie ze standardami IATA (New Distribution Capability), jest dostępny za pośrednictwem niedawno uruchomionego portalu Emirates Partners.

 – Zestaw opcji połączeń Emirates Gateway powstał w oparciu o nową technologię i został zaprojektowany z myślą o ograniczeniach obecnych, starszych systemów. Naszym celem było stworzenie platformy, która umożliwi nam szybki rozwój i wdrażanie nowych produktów i usług, co daje nam i naszym partnerom handlowym możliwość oferowania zróżnicowanych i wyższej jakości usług. Toruje to również drogę dla Emirates do oferowania niestandardowych treści i szybkiej zmiany cen, które lepiej odpowiadają dynamicznemu rynkowi – powiedział Adnan Kazim, dyrektor handlowy Emirates.

Oferując lepszy dostęp do produktów i usług Emirates z intuicyjnym i łatwym w obsłudze interfejsem, Emirates Gateway ma dać swoim partnerom handlowym możliwość usprawnienia podróży klientów dzięki spersonalizowanym produktom i usługom.

Partnerzy handlowi mogą łączyć się z Emirates Gateway za pomocą trzech rozwiązań. Portalu rezerwacji Emirates, który jest dostępny w 12 językach, połączony bezpośrednio z systemami rezerwacyjnymi Emirates, przez co upraszcza rezerwację, sprzedaż biletów i obsługę po wystawieniu biletów. Emirates Gateway Direct zapewnia dostęp do treści Emirates za pośrednictwem interfejsów IATA NDC API, umożliwiając partnerom handlowym tworzenie aplikacji spełniających ich potrzeby przy wsparciu ekspertów z zespołów IT Emirates. Emirates Gateway Sync to ułatwione łącze do systemu rezerwacji Emirates obsługiwane przez partnerów technologicznych IATA, certyfikowanych partnerów technologicznych Emirates.

09 paź 2020
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.