Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Muzeum Uzdrowiska Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Cafe Helenka - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Willa Marta - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Modrzewie Park Hotel ***** - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Atlas Arena Łódź

Łódź (łódzkie)

Najnowsze usługi

Przewodnik Tatrzański - Szymon...

Kraków (małopolskie)

SOFTBOX GROUP

ŁÓDŹ (łódzkie)

WygodaMICE

Kraków (małopolskie)

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)
A A
Branża

Webinar: Zielone Festiwale Filmowe

Fundacja Planet for Generations oraz Aleksandra Leszczyńska, producentka, aktywistka, studentka ochrony środowiska zapraszają na webinar poświęcony festiwalom filmowym – pierwsze spotkanie z cyklu, który ma na celu przedstawienie problemów, wyzwań, ale i rozwiązań, jakie stoją przed szeroko rozumianą branżą organizatorów wydarzeń. Webinar odbędzie się 14 października, o godz. 13.

W ramach cyklu webinarów mowa będzie o festiwalach filmowych oraz muzycznych, konferencjach, galach i kongresach, piknikach i imprezach sportowych, road show, targach, wystawach, akcjach promocyjnych i wielu innych kreatywnych pomysłach na event.

W webinarze Zielone Festiwale Filowe udział wezmą przedstawiciele największych polskich festiwali filmowych: Ola Salwa (Międzynarodowy Festiwal Filmowy – Transatlantyk), Olga Lany (Krakowski Festiwal Filmowy), Tomasz Kolankiewicz (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni) oraz Marcin Pieńkowski (Międzynarodowy Festiwal Filmowy Nowe Horyzonty).

Jak podkreślają organizatorzy webinaru, przygotowanie festiwalu filmowego, to nie tylko wybór filmów i gości, ale też szereg decyzji logistycznych, organizacyjnych, marketingowych, reklamowych, finansowych, które mogą być mniej lub bardziej „zielone”. Co na to wpływa? Podczas rozmowo m.in. zostaną postawione następujące pytania: Jakie zielone wyzwania stoją przed organizatorami festiwali? Czy jest możliwe zorganizowanie festiwalu w sposób zrównoważony? Drukować katalogi czy nie? Ile plakatów rozwiesić? Ile banerów wyprodukować? Jaką scenografię przygotować? Czy festiwale już stosują jakieś zielone rozwiązania? Jeśli tak, to jakie? Czy „zielony” festiwal kosztuje mniej?

Webinar będzie dostępny za pośrednictwem platformy Clickmeeting, która jest partnerem technologicznym wydarzenia. Link do wydarzenia zostanie podany przed wydarzeniem.
Rejestracja>>>

 

12 paź 2020
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.