Pierwszy hotel Novotel Living w krajach bałtyckich zostanie otwarty w Estonii

Accor wprowadza koncept Novotel Living do Tallina. Obiekt ma być otwarty w 2022 roku
Na zdjęciu: Accor wprowadza koncept Novotel Living do Tallina. Obiekt ma być otwarty w 2022 roku

Accor uzupełnia swoje portfolio w Europie Północnej, wprowadzając koncept Novotel Living do Tallina. Inwestor i deweloper, firma Estmak Capital, powierzył Accor zarządzanie nowym obiektem. Hotel ze 124 pokojami przyjmie pierwszych gości do końca 2022 roku.

Dzięki partnerstwu pomiędzy Accor i Estmak Capital, marka  Novotel Living wkracza do stolicy Estonii. Będzie to pierwszy obiekt reprezentujący koncept „Living” w krajach bałtyckich. Zlokalizowany w centrum Tallina, pomiędzy starym miastem a portem, obiekt zaoferuje 124 pokoje z aneksami kuchennymi oraz przestrzeń coworkingową, siłownię i restaurację.

– Novotel Living jest przykładem reprezentowanego przez Accor elastycznego podejścia do gościnności, stanowiącym odpowiedź na zmieniające się potrzeby podróżujących. Koncept „Living” został już wprowadzony na całym świecie i zaczyna zyskiwać na popularności zarówno wśród inwestorów, jak i podróżujących. Już pracujemy nad podobnymi projektami w Belgii czy w Rumunii, a dzięki partnerstwu z Estmak Capital, Novotel Living pojawi się również w  krajach bałtyckich. Cieszymy się, że możemy przedstawić naszym gościom nowy pomysł na  pobyt w hotelu, odpowiadając tym samym na ich potrzeby i wzbogacając ich dotychczasowe doświadczenia – mówi Katarzyna Sławińska, development executive manager, Accor Eastern Europe.

Novotel Living to marka Grupy Accor, stanowiąca połączenie usługi hotelowej, reprezentowanej przez markę Novotel, z usługami apartamentowymi. Hotele Novotel Living proponują elastyczne rozwiązania dla gości planujących kilkudniowe lub kilkumiesięczne pobyty, oferując pokoje i apartamenty z aneksami kuchennymi oraz przestrzeń wspólną dla mieszkańców zwaną „Club House”.

Zaloguj się
Dodaj swój obiekt
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Wspierają nas
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt