Mercure Vanagupe Resort & Spa Hotel w Połądze pod koniec 2023 roku

Accor rozbudowuje ofertę na Litwie wraz z podpisaniem umowy na nowy hotel Mercure Palanga Vanagupe Resort & Spa. Dzięki niej, istniejący 5-gwiazdkowy hotel Vanagupe Resort & Spa przejdzie renowację i przywita gości pod marką Mercure do końca 2023 roku.
 
Mercure Palanga Vanagupe Resort & Spa zaoferuje gościom 98 pokojów i apartamentów na sześciu piętrach. Goście będą mogli skorzystać z oferty wellness – spa, siłowni, sauny, łaźni parowej, jacuzzi i ice roomo. Obiekt oferuje kompleks czterech basenów, w tym jeden zewnętrzny podgrzewany, boiska do koszykówki i tenisa. Hotel zaoferuje także bar i restaurację oraz VIP longue na najwyższym piętrze. W hotelu znajdzie się sześć sal konferencyjnych. Właścicielem hotelu jest firma UAB Eskom. Mercure Palanga Vanagupe Resort & Spa będzie znajduje się 15 minut spaceru od plaży, 3 km od centrum miasta i 5 km od międzynarodowego lotniska.
 
– Podpisanie umowy na pierwszy resortowy hotel w nadmorskiej lokalizacji jest dowodem, który potwierdza przekonanie Accor o turystycznej wartości Litwy jako podróżniczej destynacji wartej odkrycia. Wspólnie z naszym partnerem, UAB Eskom, zobowiązujemy się do wprowadzenia wysokiego standardu i hotelarskich innowacji na Litwie oraz w całym regionie. Połąga jest jednym z najszybciej rozwijających się miejsc turystycznych w kraju, które w 2021 roku przyciągnęło więcej turystów niż w 2019 roku. To pokazuje ogromny potencjał do wprowadzenia w tej lokalizacji niesamowitej i uznanej na całym świecie marki Mercure, zachęcając turystów z całej Europy do odkrycia tego pięknego miejsca – mówi Katarzyna Sławińska, development executive Poland and Baltic Countries, Accor.
 
Mercure Palanga Vanagupe Resort & Spa będzie pierwszym hotelem w mieście, który zostanie otwarty pod międzynarodową marką. Połąga to największy i najpopularniejszy nadmorski kurort na Litwie, funkcjonujący przez cały rok. Gmina słynie z pięknych plaż z białym piaskiem i wydmami. – Już od ponad 15 lat jesteśmy częścią transformacji Połągi w kierunku turystycznej destynacji na europejskim poziomie. Dzięki tym staraniom, miasto w najbliższym czasie stanie się ulubionym miejscem do wypoczynku na Litwie. Cieszymy się, że możemy brać udział w rozwoju miasta i dalej przyczyniać się do rozbudowy jego oferty turystycznej dzięki nowej międzynarodowej marce hotelowej w mieście – mówi Eimantas Skrabulis, board member of UAB Eskom. – Jesteśmy przekonani, że dzięki tej współpracy będziemy w stanie przyciągnąć jeszcze więcej międzynarodowych gości, którzy będą cieszyć się pięknem Połągi oraz ofertą i guest experience, jakie przynosi marka Mercure – dodaje Michael Pawlowski board member of UAB Eskom.

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl