Havana Lounge – nowa przestrzeń eventowa na Kredytowej 9

W warszawskiej kamienicy „Kredytowa 9 – Przestrzenie Eventowe” powstało nowe unikatowe miejsce, w którym organizować można różnego rodzaju wydarzenia. Do działających od lat pod tym adresem Klubokawiarni, Space Designu, Loftu 3 Piętro i Patio dołącza zlokalizowany na czwartym piętrze przedwojennej kamienicy Havana Lounge.

„Havana Lounge” przenosi gości w prawdziwie kubański klimat i w takim stylu jest urządzony. Na ścianach znajdują się fotografie z Havany. Designerskie meble oraz liczne sztukaterie nadają szlachetny charakter apartamentu. Po przekroczeniu progu Havana Lounge, rzeczywiście przenosimy się w inne miejsce, oddalone o kilka tysięcy kilometrów, nie wyjeżdżając z Warszawy.

Powierzchnia apartamentu to 210 mkw. Dodatkowo 60 mkw. zajmuje połączony z apartamentem taras – znajduje się da dachu części skrzydła kamienicy, z widokiem na centrum miasta.
W Havana Lounge można zorganizować spotkanie dla maksymalnie 150 gości, zakładając koktajlową aranżację. Przestrzeń w łatwy sposób można także dzielić, dostosowując ją tym samym do kameralnych spotkań.
Apartament znajduje się na czwartym piętrze kamienicy. Nie jest oznaczony szyldem, ani logo, wchodzimy po prostu do kamienicy.
Havana Lounge to ciekawe miejsce na zorganizowanie imprezy firmowej, przyjęcia okolicznościowego, ale również szkolenia, konferencji, koktajlu czy przyjęcia.

Kamienica „Kredytowa 9 – Przestrzenie Eventowe”, którego częścią jest nowo powstały Havana Lounge, pozwala na organizację imprez nawet do 500 osób. W przestrzeniach kamienicy można organizować nie tylko imprezy firmowe czy przyjęcia okolicznościowe, ale również szkolenia, konferencje, pokazy mody czy koncerty. – Różnorodne możliwości aranżacyjne sprawią, że każdy event oraz impreza będzie na najwyższym poziomie. Ogromne możliwości i różnorodny charakter przestrzeni oraz doświadczenie w obsłudze eventów, czynią nasze miejsce jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc w Warszawie – mówi Artur Zawada, event manager Kredytowej 9.
W tym roku planowane jest otwarcie dwóch kolejnych przestrzeni eventowych w zabytkowej kamienicy.

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl