PHH zakończył remont toruńskiego Hotelu Kopernik

Polski Holding Hotelowy zakończył remont trzygwiazdkowego Hotelu Kopernik w Toruniu. Nowy styl obiektu nawiązuje do nieba i gwiezdnych konstelacji. Po renowacji hotel dysponuje łącznie 57 pokojami i dwiema salami konferencyjnymi.

Trzygwiazdkowy Hotel Kopernik Toruń, należący do spółki PHH Hotele, jest zlokalizowany w atrakcyjnym turystycznie miejscu, tuż przy Starym Mieście, wpisanym na Listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO. Jest to pierwszy hotel, który otrzymał nowy wygląd i lepszy standard po przyłączeniu do Polskiego Holdingu Hotelowego.
 - Ten remont pokazuje, że cały czas konsekwentnie realizujemy strategię konsolidacji obiektów Skarbu Państwa i podnoszenia ich standardu – mówi Jacek Szymanowicz, dyrektor operacyjny Polskiego Holdingu Hotelowego – Ta inwestycja jest dla nas bardzo ważna, ze względu na olbrzymi potencjał tego obiektu. Mamy nadzieję, że nasi przyszli goście, gdy znowu będzie możliwy ruch turystyczny i biznesowy, docenią nowe oblicze Kopernika i będą korzystali z tego miejsca, jako idealnej bazy wypadowej do zwiedzania przepięknego Torunia.

Remont hotelu Kopernik Toruń objął 13 pokoi oraz obszar lobby i recepcji. Do realizacji koncepcji architektonicznej zostały wybrane odcienie błękitów od chłodnych i bardzo jasnych, przez morskie, aż do głębokich granatów. Recepcja została dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Użyto w niej lamp imitujących układ gwiazd.

Jest to drugi – przedostatni – etap remontu. Pierwszy etap zakończył się pięć lat temu, kiedy oddano do użytku 39 pokojów. Ostatni etap remontu obejmie odnowienie fasady. W tej chwili trwa postępowanie na wybór generalnego wykonawcy, a remont ma się zakończyć do połowy przyszłego roku. Po renowacji hotel dysponuje łącznie 57 pokojami i dwiema salami konferencyjnymi o powierzchni 24 i 50 m2. Obiekt oferuje parking na 60 aut.

Zaloguj się
Dodaj swój obiekt
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Wspierają nas
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt