Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Filtracja

Warszawa (mazowieckie)

Laboratorium

Warszawa (mazowieckie)

Butelkownia

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)
A A
Personalia

Sebastian Dalecki w 10 Team

Do zespołu agencji 10 Team dołączył Sebastian Dalecki, który objął funkcję new business director.

Do jego zadań należy pozyskiwanie nowych rozwiązań biznesowych oraz nowych partnerów do współpracy z agencją 10 Team, budowanie długotrwałych relacji z partnerami biznesowymi oraz kreowanie wydarzeń i pomoc w ich produkcji. – Moim marzeniem jest, by prezentować partnerom jakość na miarę zachodnich produkcji, budować spójne wydarzenia, kreować na miarę wyjątkowych realizacji, utrzymywać długofalowe relacje z partnerami biznesowymi. Dzielić się pomysłami a przede wszystkich nie kraść kreacji – mówi Sebastian Dalecki, zapytany o plany związane z nowym stanowiskiem. – Plany mam ściśle związane z konsumpcją jak największej części tortu, o smaku komunikacji marketingowej z wisienką eventową – podkreśla.
 
Doświadczenie zawodowe Sebastiana Daleckiego jest ściśle związane z branżą klubową, w której pracował 16 lat. Współpracował z agencją Alter Art na stanowisku event managera, odpowiadając za zbudowanie struktury sprzedażowej na festiwalach Opener, Coca Cola Festiwal i Selector festiwal. Jego doświadczenie agencyjne jest związane z firma Velvet Eventz oraz grupą Anix Production House, w której pełnił funkcję new business managera.

Czas wolny najchętniej spędza z rodziną i rocznym synkiem oraz z przyjaciółmi. Wśród zainteresowań Sebastiana Daleckiego są tematy socjologiczne, egzystencjalne czy kosmos.

25 lip 2019
 
średnia ocen:
5.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.