Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Stadion Śląski

Chorzów (śląskie)

Event Arena Szczecin

Szczecin (zachodniopomorskie)

MsMermaid Conference Center

Warszawa (mazowieckie)

Holiday Inn Gdańsk - City Centre

Gdańsk (pomorskie)

Pomorska 21. Dom Towarzystwa...

Łódź (łódzkie)

Najnowsze usługi

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)

Ulala Chef

Warszawa (mazowieckie)

Masters Catering

Warszawa (mazowieckie)

Wersal Catering

Duchnów (mazowieckie)
A A
Personalia

Marcin Woźniak dyrektorem generalnym hotelu Sound Garden

Od lipca 2019 roku nowym dyrektorem generalnym hotelu Sound Garden Hotel Airport w Warszawie jest Marcin Woźniak, przedtem przez siedem lat związany z IBB Hotel Collection w Poznaniu, gdzie pełnił funkcję dyrektora ds. rozwoju biznesu.

 

Marcin Woźniak przez 12 lat był także dyrektorem IBB Andersia Hotel w Poznaniu. Był także wykładowcą na Uniwerstecie Ekonomicznym w Poznaniu, na Wydziale Zarządzania Turystyką.

Karierę w branży turystycznej rozpoczynał od pracy jako concierge w warszawskim hotelu Jan III Sobieski, pracował też w Sheraton Warszawa w dziale guest service oraz w Regus Business Center prowadzącym Wiśniowy Business Park. 

Pracował też w hotelach za granicą - w hotelu Kensington w Londynie oraz w Radisson Sas St. Helens Hotel w Dublinie, w Irlandii. 

 

Skończył Wyższą Szkołę Turystyki i Hotelarstwa w Warszawie (licencjat na kierunku - zarządzanie hotelarstwem) oraz Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, gdzie uzyskał tytuł magistra w zakresie zarządzania hotelarstwem.

 

Marcin Woźniak na stanowisku dyrektore generalnego hotelu Sound Garden Hotel Airport zastąpił Miłosza Stanisławskiego, który pełnił tę funkcję przez sześć lat.

29 lip 2019
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.