Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Filtracja

Warszawa (mazowieckie)

Laboratorium

Warszawa (mazowieckie)

Butelkownia

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)
A A
Personalia

Marta Wiśniewska w Polskich Liniach Lotniczych LOT

Marta Wiśniewska, fot. Szymon Kobusiński, Studio...

Marta Wiśniewska objęła stanowisko kierownika sekcji MICE w PLL LOT. Pozostaje zawodowo w obszarze turystyki biznesowej, prowadząc programy LOT-u skierowane do szeroko rozumianego obszaru MICE.

Jako kierownik sekcji MICE w PLL LOT odpowiedzialna będzie za rozwiązania kierowane do przemysłu spotkań, m.in. LOT Meetings i LOT Conventions, a w przyszłości dalszą rozbudową palety programów poświęconych wydarzeniom biznesowym, oraz zintensyfikowanie współpracy z kluczowymi stowarzyszeniami i organizacjami tej branży w Polsce, profesjonalnymi organizatorami kongresów, DMC, agencjami eventowymi, oraz obiektami kongresowymi.

Marta Wiśniewska to z wykształcenia ekonomista i politolog, z pasji – meeting planner. Manager z wieloletnim doświadczeniem w branży MICE. Za dotychczasową pracę nagrodzona została tytułem MP Power Award 2017, w kategorii Power 12, oraz nominacją w tej samej kategorii w ostatniej edycji konkursu (2018). Zwyciężczyni finału (miał miejsce w Dubaju) międzynarodowego branżowego konkursu ICCA: Future Belongs to Us, 2018. Współpracuje głównie z klientem biznesowym (agencje eventowe, korporacje, stowarzyszenia).
Wcześniej związana z Gdańsk Convention Bureau, Gdańskim Teatrem Szekspirowskim, Lubelskim Convention Bureau, oraz UMCS w Lublinie, gdzie współprowadziła zajęcia z zakresu Event Managementu.

07 sie 2019
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.