Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Muzeum Uzdrowiska Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Cafe Helenka - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Willa Marta - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Modrzewie Park Hotel ***** - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Atlas Arena Łódź

Łódź (łódzkie)

Najnowsze usługi

Przewodnik Tatrzański - Szymon...

Kraków (małopolskie)

SOFTBOX GROUP

ŁÓDŹ (łódzkie)

WygodaMICE

Kraków (małopolskie)

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)
A A
Personalia

Mike Kilinski nowym creative w El Padre

Do zespołu agencji El Padre na stanowisku creative dołączył Mike Kilinski. Odpowiada za tworzenie koncepcji kreatywnych i oprawy eventów, działań promocyjnych i ambientowych, budowanie i tworzenie relacji z klientami oraz dostawcami.

Mike Kilinski rozpoczynał swoją karierę zawodową w agencjach PR-owych – Grayling Polska i Havas PR Warsaw, dlatego nie obce mu są tematy komunikacyjne. Pracował dla takich klientów jak Alstom (turbiny wiatrowe), Polskie Sieci Elektroenergetyczne, Astra (satelita), SanDisk, EasyJet, Kodak. W czasie studiów angażował się też we wsparcie wielu projektów naukowych, w tym organizację konferencji Warsaw Beijing Forum łączącego studentów i przedsiębiorców z Polski i Chin w obszarach biznesu, nauki i kultury.

Studiował Socjologię (mgr) na Uniwersytecie Warszawskim, Stosunki Międzynarodowe na Uniwersytecie Kolońskim (studia równoległe), Sinologię na Uniwersytecie Warszawskim (lic), a także dwukrotnie odbywał stypendium językowe na Narodowym Uniwersytecie Sun Yat-Sena w Kaohsiung w Tajwanie. Porozumiewa się płynnie po polsku, angielsku, niemiecku i mandaryńsku.

Mike pasjonuje się rzemiosłem i rękodziełem (użytkowo i etnologicznie), a także szyciem i gotowaniem.
 

17 wrz 2020
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.