Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Warsaw River View

Warszawa (mazowieckie)

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Filtracja

Warszawa (mazowieckie)

Laboratorium

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)
A A
Realizacje

Regaty Lenovo z firmą Active.pl

Już po raz 14. odbyły się największe branżowe zawody żeglarskie w Polsce, organizowane przez firmę Lenovo. Realizatorem wydarzenia była firma Active.pl, z którą Lenovo ma podpisany kontrakt na organizacje eventów.
 
Było to już kolejne wydarzenie, przy którym współpracowały obie firmy.
W tym roku zmieniono jego lokalizację na Ruciane Nida nad jeziorem Bełdany i port Klub Mila Kamień.
 
Podczas zawodów ponad 580 zawodników pokonywało dwie różne trasy po dwa biegi, z których każdy liczył 11 km. Na jeziorze spotkało się 75 jachtów z 3 różnych klas – T1 (jachty Antila 24, Maxus 24), T2 (jachty Antila 27, Maxus 28, Solina 27) oraz T3 (jachty Antila 33, Maxus 33).
 
W pierwszej z nich bezkonkurencyjna okazała się załoga Polkomtel – bandera Plus w obu biegach zajmując pierwsze miejsce. Drugie miejsce miała ekipa Atos, a trzecie - Cross. W klasie T2 liderem była firma Vida a tuż za nimi uplasował się zespół AB. Trzecie miejsce zdobyła z kolei firma Statim 2. W klasie T3 jako pierwsza linię mety przekraczała ekipa Vobis. Srebrne medale otrzymała firma MBA System a brązowe - Notebooki.pl.
 
Tegoroczne Regaty odbyły się pod opieką Mateusza Kusznierewicza i jego mistrzowskiej Akademii.
 
– Nie ma w Polsce drugiej tak dużej imprezy dla branży IT. Jestem dumny, że udało się stworzyć niezwykłe wydarzenie, na które co roku czekają setki naszych partnerów, dystrybutorów i klientów. Radość zwycięzców, postępy innych, wspólne dzielenie się wrażeniami minionego dnia to bezcenne doświadczenia, których stajemy się udziałem. Początek września jest i będzie kojarzony z regatami pod banderą Lenovo – powiedział Andrzej Sowiński, country manager Lenovo Polska.

 

Regaty odbywały się od 5 do 7 września.

17 wrz 2019
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.