Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Warsaw River View

Warszawa (mazowieckie)

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Warszawa (mazowieckie)

Filtracja

Warszawa (mazowieckie)

Laboratorium

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze usługi

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)

Pingwin Łódzka Fabryka Lodu

Łódź (łódzkie)

Jurek-Catering Serwis

Mogilany (małopolskie)
A A
Realizacje

25-lecie Oknoplastu z Exclusive Event

Agencja Exclusive Event była realizatorem gali jubileuszowej z okazji 25-lecia firmy Oknoplast. Event miał miejsce 12 września 2019 w hotelu Nosalowy Dwór Resort & Spa w Zakopanem. Agencja odpowiedzialna była za kompleksową organizację wydarzenia, do którego przygotowania trwały od początku roku.

 

Uczestnikami spotkania byli kluczowi klienci oraz partnerzy handlowi firmy, łącznie prawie 700 osób z całej Europy. Głównym założeniem wydarzenia było podsumowanie ćwierćwiecza działalności, wręczenie nagród wyróżnionym partnerom, wzmocnienie więzi biznesowych oraz przedstawienie planów na przyszłość. Motywem przewodnim eventu było nawiązanie do tegorocznej kampanii wizerunkowej firmy i jej hasła „Tworzymy przestrzeń ".

 

Dużym wyzwaniem - jak podkreśla agencja - była produkcja i koordynacja zarówno bardzo wymagającej gali jubileuszowej, odbywających się równolegle z montażami konferencji dla rynków polskich i zagranicznych, jak również koordynacja przybycia gości wraz z opracowaniem całego planu przylotów, odbioru z lotnisk oraz dowiezienia gości na miejsce.

 

– W ciągu dwóch dni przewieźliśmy blisko 300 gości z Francji i Niemiec, lądujących 27 różnymi samolotami na dwóch lotniskach. Tablica lotów rozpoczynała się o 10:00 rano, a ostatnie samoloty lądowały o 20:15. Flota samochodowa, jaką wynajęliśmy, liczyła 23 pojazdy, od samochodów osobowych po większe busy, aż po autokary 70-osobowe. W ciągu jednego dnia pracy odebrałam 140 telefonów, co daje średnio jedno połączenie co trzy minuty, a tabela, jaką stworzyłam na poczet tej logistyki, zawierała 30 kolumn, w których skrupulatnie przez okres dwóch miesięcy uzupełniałam wszelkie informacje o zaproszonych gościach - od godzin lotu, hotelu, nr pokoju, nr stolika, po preferencje żywieniowe – opowiada Ewelina Wrona, event manager Exclusive Event.

 

Hasło „Tworzymy przestrzeń " odzwieciedlały poszczególne elenety scenografii - designerski chillout room z futurystycznymi rzeźbami, oświetlenie sali bankietowej6-metrowa rozsuwana dioda oraz 40-metrowe diody boczne po obydwóch stronach sali, które miałay stowrzyć efekt głębi, podkreślony także przez wizualizacje na tych nośnikach.

 

Tematyka wieczornego bankietu oscylowała wokół wyzwań, z którymi Onkoplast mierzył się w ciągu 25 lat działalności. O przeszłości opowiedział założyciel firmy Adam Placek, a plany na przyszłość przedstawił prezes – Mikołaj Placek. Całości dopełniły dwa spektakle artystyczne, które stały się platformą łączącą świat tradycji i nowoczesności.

Prowadzącym galę był Olivier Janiak, a na scenie wystąpił Krzysztof Zalewski, towarzyszyła mu Katarzyna Nosowska oraz siostry Przybysz.

20 wrz 2019
 
średnia ocen:
5.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.