Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Muzeum Uzdrowiska Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Cafe Helenka - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Willa Marta - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Modrzewie Park Hotel ***** - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Atlas Arena Łódź

Łódź (łódzkie)

Najnowsze usługi

Przewodnik Tatrzański - Szymon...

Kraków (małopolskie)

SOFTBOX GROUP

ŁÓDŹ (łódzkie)

WygodaMICE

Kraków (małopolskie)

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)
A A
Realizacje

Świętowanie przez pomaganie: urodziny Hampton by Hilton Warsaw Airport

Hampton by Hilton Warsaw Airport: Świętowanie...

Hampton by Hilton Warsaw z okazji swoic szóstyc urodzin razem z Fundacją DKMS zorganizował Dzień Dawcy Szpiku, podczas którego można było się zarejestrować jako potencjalny dawca komórek macierzystych. W akcję włączyli się pracownicy hotelu i biura zarządu Polskiego Holdingu Hotelowego, a także firmy współpracujące z hotelem i jego goście.
 

W hotelu, 24 października, poza urodzinowym tortem i przekąskami na gości czekało stanowisko z wolontariuszem fundacji DKMS, gdzie można było zarejestrować się w bazie dawców. Sama rejestracja trwała zaledwie kilka minut i nie wymagała wcześniejszego przygotowania. Wystarczyło pobranie wymazu z policzka i wypełnienie formularza.
 

– Każdego roku z okazji urodzin staramy się zaskoczyć naszych gości, ale tym razem chcieliśmy zrobić coś naprawdę wyjątkowego, nieść realną pomoc. Dlatego postanowiliśmy zaangażować się w akcję na rzecz walki z nowotworami krwi i razem z Fundacją DKMS zorganizować Dzień Dawcy Szpiku – mówi Łukasz Karpiński, dyrektor hotelu. – Ogromnie cieszę się, że podczas akcji przybyło kilkudziesięciu nowych potencjalnych dawców komórek macierzystych.
 

Do akcji przyłączył się Polski Holding Hotelowy – spółka, która jest właścicielem hotelu, oraz Centralny Port Komunikacyjny, Polska Agencja Żeglugi Powietrznej, linie lotnicze LOT, a także PPL "Porty Lotnicze".
 
 

05 lis 2019
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.