Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Atlas Arena Łódź

Łódź (łódzkie)

Nosalowy Park Hotel & Spa

Zakopane (małopolskie)

Arche Hotel Krakowska

Warszawa (mazowieckie)

Koszary Arche Hotel

Góra Kalwaria (mazowieckie)

Centrum Kongresowe Szczawnica - Dworek...

Szczawnica (małopolskie)

Najnowsze usługi

Przewodnik Tatrzański - Szymon...

Kraków (małopolskie)

WygodaMICE

Kraków (małopolskie)

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

3 DOT Vision

Gdańsk (pomorskie)
A A
Realizacje

VR-owa trasa rowerowa w akcji „Małopolska na rowery” z Ledcity

Trasy rowerowe "Velo Małopolska"
Stanowisko VR, promujące akcje "Małopolska na...
Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego w czasie minionych wakacji promowała akcję „Małopolska na rowery”. Firma Ledcity przygotowała aplikację VR, która pozwalała uczestnikom eventów przenieść się na trasy rowerowe Velo Małopolska. Uczestnicy mogli wybierać między pięcioma trasami Velo Dunajec i Wiślanej Trasy Rowerowej.
 
Zasada działania promocji była prosta, uczestnicy siadali na rowerze i wybierali mapę, którą następnie wyświetlał duży ekran led. W ten sposób mogli doświadczyć wirtualnej trasy, jednocześnie jadąc na rowerze. Do stworzenia aplikacji niezbędne było nagranie plików wideo kręconych z poziomu rowerzysty, o kącie widzenia 180° i połączeniu powstałych filmów VR z pięciu odcinków trasy rowerowej Velo Małopolska. Swoje rozwiązanie Ledcity promowało w całej Małopolsce, przy okazji wydarzeń towarzyszących promocji ścieżek rowerowych Velo Małopolskaoraz na targach Kielce Bike-Expo.
 
Firmy Ledcity była odpowiedzialna za przygotowanie multimedialnej atrakcji, jak i stoiska, które łączyło aktywność na świeżym powietrzu z zabawą. Zaplecze techniczne obejmowało przede wszystkim ustawienie ekranu led, zapewnienie nagłośnienia, ustawienie roweru z trenażerem i połączenie wszystkich elementów za pomocą stworzonej aplikacji. Wszystko po to, by odwiedzający mogli znaleźć się jak najbliżej wirtualnych tras.
 

 

15 lis 2019
 
średnia ocen:
5.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.