Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Muzeum Uzdrowiska Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Cafe Helenka - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Willa Marta - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Modrzewie Park Hotel ***** - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Atlas Arena Łódź

Łódź (łódzkie)

Najnowsze usługi

Przewodnik Tatrzański - Szymon...

Kraków (małopolskie)

SOFTBOX GROUP

ŁÓDŹ (łódzkie)

WygodaMICE

Kraków (małopolskie)

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)
A A
Realizacje

Jubileuszowa konferencja Siemens Healthineers z Orchidea Group

Agencja Orchidea Group była producentem dziesiątego spotkania pracowników Siemens Healthineers. Konferencja roczna to najważniejsze wydarzenie w roku i okazja do podsumowań oraz przedstawienia planów na najbliższą przyszłość. Wydarzenie odbyło się w Hotelu Warszawianka.

Scenariusz tegorocznego spotkania przebiegał pod hasłem „One team One goal” i na każdym kroku przypominał uczestnikom idee i cele, jakie towarzyszyły firmie przez ostatnią dekadę. Spotkanie podzielone zostało dla dwie części - konferencyjną i galową.
Materiały wizualne i atrakcje części konferencyjnej nawiązywały nie tylko do tegorocznego hasła, ale także wspominały ostatnie dziesięć lat. Podsumowaniem tej części eventu był występ oparty na improwizacji. Idee „one team” oddali artyści, którzy na żywo pokazali, co to znaczy gra zespołowa.

Wieczorem wszyscy spotkali się na uroczystej gali, w trakcie której królowały dwa kolory „black and white”. Nie tylko parkiet przypominał czarno-białą szachownicę, wszystkie dekoracje, a także stroje gości nawiązywały do słynnego balu organizowanego swego czasu przez Trumana Capote w Nowym Jorku. Podczas wieczoru wręczone zostały nagrody dla najlepszych pracowników, a także nagrody specjalne z okazji jubileuszu. Galę poprowadził Marcin Prokop.

Orchidea Group po raz kolejny została wybrana producentem wydarzenia. Odpowiadała także za koncept kreatywny.

07 gru 2019
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.