Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Muzeum Uzdrowiska Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Cafe Helenka - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Willa Marta - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Modrzewie Park Hotel ***** - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Atlas Arena Łódź

Łódź (łódzkie)

Najnowsze usługi

Przewodnik Tatrzański - Szymon...

Kraków (małopolskie)

SOFTBOX GROUP

ŁÓDŹ (łódzkie)

WygodaMICE

Kraków (małopolskie)

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)
A A
Realizacje

Domówka na dziesięciolecie Adventure Warsaw

Adventure Warsaw świętuje w tym roku dziesiąte urodziny. Z tej okazji agencja specjalizująca się m.in. w organizacji gier miejskich zaprosiła na event do prowadzonego przez siebie Muzeum Życia PRL.

Adventure Warsaw  została założona dziesięć lat temu przez Rafała Patlę, który w 2009 roku zakupił swoją pierwszą Nysę 522 i od razu zabrał na pokład pierwszych, zagranicznych turystów. Z roku na rok pojazdów przybywało, a jedną ze specjalizacji firmy stały się wycieczki retro pojazdami. Dziś Adventure Warsaw to trzy projekty: wycieczki i gry miejskiej po Warszawie, jedyne w stolicy Muzeum Życia PRL oraz marka City Adventure czyli wycieczki i gry miejskie w całej Polsce. W swojej flocie agencja ma siedem retro Nys i siedem retro autobusów.


Z okazji okrągłej rocznicy przestrzeń Muzeum Życia w PRL została zamieniona z ekspozycyjną na eventowa, w której odbyła się urodzinowa domówka. W trakcie imprezy, w muzealnym kinie, goście obejrzeli film na 10-lecie Adventure Warsaw. Wzięli udział w „Wielkiej Grze”, podczas której spotkali Dygnitarza z PRLu, Żonę Dyrektora oraz Warszawskiego Cwaniaka. Goście przechadzali się po muzeum w rytmach dźwięków płynących z akordeonu. Zwieńczeniem wydarzenia był urodzinowy tort i rozwiązanie konkursu wizytówkowego. Goście domówki robili mnóstwo zdjęć na foto ściance z Nysą.

06 gru 2019
 
średnia ocen:
5.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.