Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Muzeum Uzdrowiska Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Cafe Helenka - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Willa Marta - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Modrzewie Park Hotel ***** - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Atlas Arena Łódź

Łódź (łódzkie)

Najnowsze usługi

Przewodnik Tatrzański - Szymon...

Kraków (małopolskie)

SOFTBOX GROUP

ŁÓDŹ (łódzkie)

WygodaMICE

Kraków (małopolskie)

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)
A A
Realizacje

Gala Polski Produkt Przyszłości z KDK Events

Firma KDK Events była realizatorem gali, podczas której przyznano nagrody dla polskich innowatorów Polski Produkt Przyszłości. Konkurs organizowany był po raz 22. przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości i Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.
 
Agencja została wybrana do realizacji tego przedsięwzięcia w wyniku przetargu, w którym oferty złożyły także firmy: Althermedia sp. z o.o. s. k. z Warszawy, która zaproponowała za swoje usługi kwotę 551 699,33 zł, oraz Especto Dariusz Szewczyk z Krakowa, którego oferta opiewała na kwotę 552 270 zł. 
KDK Events zaproponował 524 tysiące złotych. Przy ocenie ofert brana była pod uwagę, oprócz ceny, także wstępna propozycja scenariusza gali, koncepcja aranżacji przestrzeni konferencyjnej oraz rozwiązania proekologiczne.
 
Gala odbyła się 3 marca 2020 roku w gmachu Wydziału Fizyki Politechniki Warszawskiej. Wzięło w niej udział 240 osób, w tym między innymi wicepremier, minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin.
W programie, oprócz części oficjalnej był także występ artystyczny, który stanowił połączenie spersonalizowanej animacji na diodzie z tańcem, który przygotowała JDC Agency z Krakowa. KDK Events przygotowała także catering (kolacja, bufety, stoliki koktajlowe).
 
Nagrody i wyróżnienia przyznano w trzech kategoriach: przedsiębiorcom, naukowcom i wspólnym projektom nauki i biznesu. Były to trzy nagrody główne po 100 tys. zł, wyróżnienia po 25 tys. zł oraz nagrody specjalne. Do udziału w tegorocznej edycji zgłoszono 96 projektów, o 24 więcej niż rok wcześniej.
W 22-letniej historii konkursu zgłoszono ponad 1000 innowacyjnych projektów z różnych branż gospodarki, między innymi medycznej, farmaceutycznej, elektronicznej i elektrotechnicznej, chemicznej, automatyki przemysłowej. Dotychczas nagrody otrzymało 58 projektów, a 123 zostały wyróżnione.
09 mar 2020
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.