Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Muzeum Uzdrowiska Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Cafe Helenka - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Willa Marta - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Modrzewie Park Hotel ***** - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Atlas Arena Łódź

Łódź (łódzkie)

Najnowsze usługi

Przewodnik Tatrzański - Szymon...

Kraków (małopolskie)

SOFTBOX GROUP

ŁÓDŹ (łódzkie)

WygodaMICE

Kraków (małopolskie)

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)
A A
Realizacje

Empik zrealizuje wybrane spotkania autorskie online

W związku z aktualną sytuacją w kraju sieć Empik podjęła decyzję o odwołaniu wszystkich spotkań autorskich zaplanowanych w salonach stacjonarnych do 14 kwietnia włącznie. W tym czasie marka zaproponuje klientom alternatywny sposób obcowania z kulturą. W dniach 24-26 marca wybrane spotkania odbędą się online i będą transmitowane na żywo na Facebooku.

Empik, który na co dzień organizuje spotkania autorskie w salonach stacjonarnych w całej Polsce, postanowił przenieść wybrane wydarzenia do sfery online i zaprasza do aktywnego uczestnictwa w transmisjach na żywo na profilu Facebook.com/Empikcom.

W trzech e-spotkaniach, które odbędą się w dniach 24-26 marca o godz. 18:00 uczestniczyć będą Katarzyna Puzyńska, Janina Bąk i Anna Ficner-Ogonowska. Autorki opowiedzą o nowo wydanych książkach i odpowiedzą na pytania zadawane w komentarzach. Rozmowy poprowadzi Justyna Dżbik-Kluge, dziennikarka Radia ZET.

20 mar 2020
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.