Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Muzeum Uzdrowiska Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Cafe Helenka - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Willa Marta - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Modrzewie Park Hotel ***** - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Atlas Arena Łódź

Łódź (łódzkie)

Najnowsze usługi

Przewodnik Tatrzański - Szymon...

Kraków (małopolskie)

SOFTBOX GROUP

ŁÓDŹ (łódzkie)

WygodaMICE

Kraków (małopolskie)

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)
A A
Realizacje

VES przyłącza się do akcji #BrawaDlaWas

7 kwietnia 2020, w Światowy Dzień Zdrowia, VES w multimedialny sposób dołączył do ogólnopolskiej akcji #BrawaDlaWas zainicjowanej przez media, której celem było podziękowanie całej służbie zdrowia za walkę o nasze zdrowie.
 
- Nasza inicjatywa była spontaniczną reakcją na akcję polskich mediów #BrawaDlaWas. W tym trudnym czasie, w którym wszyscy stajemy przed zupełnie nowymi wyzwaniami, chcieliśmy wyrazić nasze szczególne podziękowania dla wszystkich służb medycznych, które każdego dnia narażają swoje zdrowie, abyśmy my czuli się bezpiecznie. Z naszym symbolicznym „dziękuję”, wyświetlanym na mobilnych ekranach LED, chcieliśmy dotrzeć do jak największej grupy odbiorców - mówi Iwona Czarnata, dyrektor spółki VES.
 
- Zachowując środki ostrożności oraz wykorzystując możliwość tylko samochodowego poruszania się po mieście, nasze słowo dziękujemy wyświetliliśmy na ekranach diodowych i odwiedziliśmy miejsca, gdzie od wielu już dni medycy walczą o nasze zdrowie – dodaje.
 
Do udziału w akcji VES zaprosił również Jurka Owsiaka wraz z jego Fundacją. Wspólnie, dziękując służbom medycznym nieśli pozytywny przekaz dla warszawiaków - działając razem, ale trzymając dystans, z kluczowym hasłem Fundacji „Wygramy”.
Pomysłodawcą akcji multimedialnych podziękowań byli pracownicy VES.
07 kwi 2020
 
średnia ocen:
5.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.