Zakładki jasne

Najnowsze obiekty

Muzeum Uzdrowiska Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Cafe Helenka - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Willa Marta - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Modrzewie Park Hotel ***** - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Atlas Arena Łódź

Łódź (łódzkie)

Najnowsze usługi

Przewodnik Tatrzański - Szymon...

Kraków (małopolskie)

SOFTBOX GROUP

ŁÓDŹ (łódzkie)

WygodaMICE

Kraków (małopolskie)

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)
A A
Realizacje

Nie odwołuję – zdigitalizuję. Gala finałowa konkursu AD WO/MAN online

fot. Wojciech Artyniew

Drugi kwietnia był ważnym dniem dla branży reklamowej oraz eventowej. W czasach licznych obostrzeń jednak odbyła się pionierska transmisja na żywo Gali ogłaszającej wyniki konkursu AD WO/MAN Roku 2019. Wydawnictwo Press, organizator konkursu, dał przykład, że można nie odwołać wydarzenia, a dostosować je do nowych warunków. Pokazał, że w obecnej sytuacji, wydarzenia w świecie cyfrowym spełniają swoją rolę i są alternatywą wiernego odtworzenia. Mogliśmy doświadczyć zapewnienia uczestnikom niezapomnianych multimedialnych doznań przy jednoczesnej dynamice przekazu.


Realizacja transmisji Gali odbyła się w dużym studio eventowym Digital Knowlledge Village (330 m2 powierzchni, 7 m wysokości). Cyfrowa produkcja dopełniła scenariusz wydarzenia: profesjonalne nagłośnienie (8 mikrofonów + obsługa), wbudowane oświetlenie eventowo-studyjne, multimedialne scenografie, system projekcji (2 projektory FullHD) oraz 4-8 kamerowe projekcje full HD i 4K.
 

Digital Knowlledge Village zapewniło profesjonalną produkcję i dystrybucję sygnału multistream do 10 000 userów na żywo.
 

Dla tych z Państwa, którzy jeszcze nie widzieli transmisji, a chcieliby zobaczyć i doświadczyć możliwości digitalizacji zapraszamy do nagrania:
https://vimeo.com/403945598/eea7fc94e6
 

Digital Knowledge Village to digitalowy obiekt eventowy zlokalizowany w Warszawie przy ulicy Puławskiej 457. Jego infrastruktura i doświadczony zespół oferuje pełną obsługę cyfrowych odpowiedników konferencji, szkoleń i warsztatów. Jako jedni z pierwszych w Polsce wprowadzili webinary i transmisje online. Rezultat: prawie 3 tysiące realizacji w 19 krajach.
Więcej informacji na stronie: http://digitalspace.pl/

Zapraszamy do kontaktu:
Agnieszka Chaber-Tomczak
New Business Director
Digital Knowledge Village

Kom: +48 602477189

 

ARTYKUŁ PARTNERA

15 kwi 2020
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.