Zakładki jasne 2
Zakładki jasne 3a

Najnowsze usługi

Przewodnik Tatrzański - Szymon...

Kraków (małopolskie)

SOFTBOX GROUP

ŁÓDŹ (łódzkie)

WygodaMICE

Kraków (małopolskie)

Fotografia eventowa -...

Warszawa (mazowieckie)

Najnowsze obiekty

Muzeum Uzdrowiska Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Cafe Helenka - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Willa Marta - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Modrzewie Park Hotel ***** - Szczawnica

Szczawnica (małopolskie)

Atlas Arena Łódź

Łódź (łódzkie)
A A
Poradniki

Pokazy taneczne dla firm w ofercie szkół tańca

Imprezy integracyjne i motywacyjne dla pracowników stanowią ok. 30% całego rynku turystyki i rozrywki dla biznesu. Nic tak nie podnosi jakości relacji miedzy pracownikami jak wspólna zabawa. Szkoły tańca, wychodząc naprzeciw temu zapotrzebowaniu wprowadzają do swojej oferty specjalne pokazy taneczne dla firm.

Występy taneczne są jedną z popularniejszych form rozrywki wybieranych jako atrakcja uświetniająca imprezy firmowe. Oferty zawierają zarówno występy solowe, jak i show w wykonaniu kilkunastu osób. Program dostosowany jest do charakteru imprezy. Dostępne są zarówno gorące pokazy samby, jak i wytwornego walca. Oprócz klasycznych prezentacji tanecznych, możemy spotkać się również ze special events, czyli widowiskami taneczno - akrobatycznymi, które na kilka chwil potrafią zmrozić krew w żyłach.
 

 

- Motyw przewodni imprezy dostosowywany jest do życzeń klienta. Całe show składa się z kilku odsłon, w każdej z nich tancerze są w innych strojach, a pokaz różni się od poprzedniego. Utrzymany jest jednak we wcześniej ustalonym klimacie, np. samby, flamenco, salsy czy innego stylu tanecznego. Proponujemy również animację polegającą na nauce tańca i wspólnej zabawie z gośćmi. Po krótkiej lekcji kroków, tancerze i widzowie oddają się wspólnej zabawie – mówi Marta Nemś z Centrum Tańca Ananday w Krakowie organizującego pokazy taneczne dla firm.


Organizacja pokazu tanecznego nie jest ani czasochłonna, ani bardziej skomplikowana niż tradycyjne imprezy. Po pierwsze, większość zespołów tanecznych posiada własne zaplecze techniczne. Nie trzeba więc martwić się o nagłośnienie czy oprawę świetlną. Po drugie, wybór miejsca eventu może pozostać w gestii agencji artystycznych, które bardzo często współpracują z ośrodkami konferencyjno-szkoleniowymi w kraju i zagranicą. Zamówienie na konkretną imprezę można złożyć nawet online, jednak większość agencji tworzy indywidualny scenariusz i charakter wydarzenia po konsultacjach.


Rosnącą konkurencja na rynku usług tego typu powoduje, że do pokazów zatrudniani są tylko najlepsi tancerze w kraju. Artyści, biorący udział w pokazach, to zazwyczaj pary posiadające międzynarodową klasę taneczną „S”, dyplomowane baletnice oraz zawodowi gimnastycy i żonglerzy. Wieczór może być urozmaicony także innymi atrakcjami, takimi jak body painting z logo firmy jako motywem przewodnim.


- Pokazy to nie tylko sam taniec. Przykładowo, w czasie wieczoru samby goście mogą zostać ucharakteryzowani na latynoskich tancerzy w Kąciku Metamorfozy, a także skosztować prawdziwych kubańskich cygar i kawy. Natomiast podczas przedstawienia w stylu flamenco, tancerki, których ciała pomalowane są w piękne wzory, przedstawiają energiczne układy hiszpańskiego tańca przy akompaniamencie gitary - dodaje Marta Nemś.


Pełne pasji taneczne show jest rozwiązaniem dla wymagających klientów. Przede wszystkim dla tych, którzy zdają sobie sprawę, że integracja zespołu przy grillu jest już mało oryginalna. Piękne tancerki, przystojni tancerze, wyjątkowe kreacje i efektowna choreografia wywołują pozytywne emocje oraz wprowadzają świetną atmosferę podczas całego wieczoru. Pokazy taneczne i wspólny taniec są świetną okazją do budowania poprawnych relacji i wzajemnego zaufania pracowników.

 

Autor: Kinga Syrek
 

28 wrz 2011
 
średnia ocen:
0.0
 
oceń
 
 
 
Meeting Planner Sp. z o.o.
ul. Złota 9/30, 00-019 Warszawa
tel.: 22.378 38 51