O czym pamiętać przy wyborze okapu?

ARTYKUŁ PROMOCYJNY

Okap to funkcjonalne urządzenie, które powinno znaleźć się w każdej kuchni. Przede wszystkim w skuteczny sposób pozwala usuwać niechciane zapachy, które mogą powstać w trakcie gotowania.

Niestety, nie każdy z okapów dostępnych na rynku ma do zaoferowania rozwiązania, które okażą się jednakowo wygodne jak i funkcjonalne. Dlatego też przed zakupem nowego sprzętu dobrze jest dokładnie zapoznać z jego najważniejszymi funkcjami i właściwościami. Czym w takim razie powinniśmy się kierować podczas zakupów, aby nasz wybór okazał się trafionym? Rozwiązanie w tej kwestii przygotowała szwedzka marka Electrolux.

Hałas kontrolowany
W jaki sposób sprawić, aby codzienne gotowanie przy pomocy okapu stało się jeszcze większą przyjemnością?
 

W takiej sytuacji powinieneś wybrać okap, który będzie generował możliwie najniższy poziom hałasu, podawany w decybelach (dB). Głośność okapów szwedzkiej marki Electrolux mieści się w zakresie od 40 do 70 dB. Jednak w porównaniu z odpowiednikami pochodzącymi z życia codziennego, głośność szeptu wynosi około 40 dB, a prowadzonej w normalnych warunkach rozmowy mieści się pomiędzy 60 a 70 dB.
 

W tym miejscu zdecydowanie warto zwrócić uwagę także na to, że w przypadku okapów, poziom hałasu zawsze w dużym stopniu będzie uzależniony od budowy przewodu, który odprowadza parę. Dlatego też w takim wypadku warto zastosować odpowiednie materiały tłumiące.
Chcesz, żeby Twoja kuchnia stała się wolna od zapachów i hałasu? Marka Electrolux w swojej ofercie posiada rozwiązanie Twojego problemu! SilenceTech to okapy, które niezmiennie od tego, co gotujesz, pracują wyjątkowo cicho, nawet przy wykorzystaniu ich maksymalnej mocy, usuwając równocześnie opary powstałe w trakcie gotowania.

 

Dzięki ich zaawansowanej technologii Ty możesz całkowicie poświęcić się tworzeniu pysznych potraw, a Twoja kuchnia pozostanie czysta i cicha.
Z kolei osoby, które w trakcie gotowania lubią prowadzić rozmowy ze znajomymi lub rodziną, będą zachwycone funkcjonalnością oraz innowacyjnością okapów wykorzystujących funkcję Breeze®. Na czym polega ich niezwykłość? Bezgłośnie odświeżają powietrze po skończonym gotowaniu i równie efektywnie usuwają niechciane zapachy w kilka minut! Dzięki funkcji Breeze® możesz zapomnieć o ciągłym przekrzykiwaniu okapu i zacząć cieszyć się przyjemną i cichą kuchnią oraz niekończącymi się rozmowami.

Zwróć uwagę na właściwy kształt i rozmiar
Szwedzka marka Electrolux w swoim asortymencie posiada okapy, które dostępne są w różnych kształtach i rozmiarach, aby jak najlepiej dopasować się do każdej kuchni, niezależnie od jej metrażu.
Dlatego, jeśli zależy Ci na tym, aby okap nie zakłócał lub przytłaczał wystroju Twojej kuchni, idealnym rozwiązaniem dla Ciebie będą okapy do zabudowy. Możesz w niezwykle dyskretny sposób umieścić je w szafce kuchennej i cieszyć się ich funkcjonalnością za każdym razem.
Jeśli z kolei dysponujesz o wiele większym metrażem kuchni wyposażonej w centralną wyspę, idealnym wyborem dla Ciebie będzie okap wyspowy. Modele tego typu podwieszane są pod sufitem. Z pewnością dodadzą wnętrzu Twojej kuchni elegancji i klasy.
 

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl