Agata Kondracka: Neon – MICE się nie da

Agata Kondracka, Global Nation czyli historie globalne
Na zdjęciu: Agata Kondracka, Global Nation czyli historie globalne

I jak Wam idzie? Brify się posypały? Działacie? Wszyscy tupiemy nożykami, pierwsze realizacje za nami… już prawie, prawie dotykamy normalności. Słowo szczęście majaczy gdzieś na końcu tunelu.

Po moją dawkę szczęścia musiałam pojechać aż do Białegostoku, fajne miasto ze świetnym street artem, powietrzem pachnącym hiacyntami i całkiem niezłą kawą.
Do pełnego szczęścia potrzebuję ponownej wizyty, hiacynty powinny wciąż kwitnąć, a Pan za barem już nie zdziwi się, gdy podam własny kubek do kawy. I wtedy… świecie witaj. Żadnych testów i kwarantann.
Zamknę oczy i w wyobraźni zatańczę co najmniej jak Emma Stone i Ryan Gosling w La La Land. Słońce zabłyśnie i pojawi się tęcza.
Myślicie, że tak będzie?
No właśnie. Chyba nikt nie zna odpowiedzi na to pytanie. Ale nadzieja umiera ostatnia.

Na świecie są dwa typy osób: ci co wierzą, że mogą zmieniać świat, który jest pełen dobra, i ci co uważają, że tak naprawdę na nic nie mamy wpływu, co więcej wciąż popełniamy te same błędy.
Pracujemy w fajnej branży, jesteśmy blisko ludzi, cały czas gadamy, spotykamy się, wymieniamy myśli. Miałam wrażenie, że podczas pandemii grupy na FB, whats’up zastąpiły nam spotkania branżowe, wciąż pojawiały się nowe tematy, wciąż się spotkaliśmy, choć inaczej. Dlatego uważam, nie, wierzę w to, że mamy wpływ na świat, na to, co się dzieje.

Ogłoszono nominacje do MP Power Awards, cała branża czeka na finał. Rok posuchy, rok pandemii, a wśród nominacji same perełki. W kategorii incentive Dubaj walczy z dwoma projektami mającymi miejsce w Polsce. A jednak można! Długo dyskutowany temat o wyjazdach incentive w Polsce. Wciąż się zastanawiam, czy gdyby nie pandemia miałoby to miejsce.
Posypały się spotkania digitalowe, ale i te w realu. Nie znam szczegółów projektów, ale same nazwy brzmią super: Women Power Series, #TyTworzyszPrzyszłość, Open Eyes Economy Summit, Perspektywy Women In Tech Summit, Mistrzowska Celebracja i moje ulubione LGBT+ Diamonds Awards.
To jak hasła motywujące, jak neon – MICE się nie da! Mamy wpływ na świat, na ludzi! Działamy!
Trzymam kciuki za wszystkich nominowanych i gratuluję! Nominacja to ogromne wyróżnienie, ale przede wszystkim gratuluję za to, że nie daliśmy się pandemii.

Autor: Agata Kondracka, współzałożycielka i współwłaścicielka agencji MindBlowing
Cykl felietonów: Global Nation czyli historie globalne
Agata Kondracka współwłaścicielka agencji MindBlowing w swojej pracy stara się łączyć wartościowe spotkania, przede wszystkim te z kategorii incentive travel, sztukę i zrównoważony sposób prowadzenia biznesu, ze szczególnym naciskiem na dbałość o środowisko i zero waste. I tych aspektów będą dotyczyć głównie jej komentarze.

Global Nation by Agata Kondracka w pierwszy poniedziałek kazdego miesiąca

Zaloguj się
Dodaj swój obiekt
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Inwestycje
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Wspierają nas
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt