Travco UAE & Oman reprezentowane przez Travelmediate

Firma Travelmediate Poland podpisała umowę na reprezentowanie Travco UAE & Oman.
 
Umowa została podpisana 1 maja 2023 roku i dotyczy usług reprezentacji, marketingu i sprzedaży na polskim rynku turystycznym. Travco UAE & Oman, założona w 1998 roku, jest jedną z wiodących firm DMC w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Omanie. To spółka joint venture z TUI GMBH z siedzibą w Egipcie z siecią własnych biur w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Omanie i biurem stowarzyszonym w Katarze. Travco specjalizuje się w turystyce wypoczynkowej, obsłudze rejsów wycieczkowych oraz grupach i turystyce MICE, z naciskiem na wyjazdy incentive, eventy i konferencje. Travco posiada flotę pojazdów od minivanów po autokary, jeepy 4x4 wraz z dwoma obozami na pustyni, co pozwala oferować konkurencyjne ceny przy wysokiej jakości usług.
 
Jak mówi Jyoti Panchmatia, managing director, Travco UAE & Oman: – Polska jest ważnym rynkiem dla nas, dlatego zależało nam na podpisaniu umowy o reprezentacji. Biorąc pod uwagę doświadczenie, dużą liczbę własnych rozwiązań jak pojazdy i obozy na pustyni oraz dużą siłę nabywczą w hotelach, jesteśmy w stanie zaoferować bardzo konkurencyjne produkty. Nasz doświadczony zespół MICE, w tym Christina MacDonald, Joshua Edwards i Candida Lobo, jest gotowy dostarczyć kreatywne i niesztampowe rozwiązania dla wymagających grup incentive.
 
 – Emiraty są jednym z najpopularniejszych kierunków na rynku incentive travel. Nie ma w tym nic dziwnego – to kierunek świetnie skomunikowany, bardzo bezpieczny i z szeroką ofertą, która spełni potrzeby niemal wszystkich klientów. Dubaj jest miastem przyszłości, Abu Dhabi centrum kultury, a Ras al-Chajma i Fudżajra słyną z plaż i hoteli all inclusive. Oman to z kolei doświadczenie słynnej arabskiej gościnności w bardzo ekskluzywnym wydaniu – dodaje Piotr Cieślak, sales director Poland Travelmediate. – Zależy mi szczególnie na wypromowaniu mniej oczywistych miejsc i atrakcji w ZEA i Omanie.
 
Travelmediate Poland od 2016 roku reprezentuje na polskim rynku wybranych partnerów DMC z pięciu kontynentów, między innymi z Afryki Południowej i Wschodniej, Bułgarii, Chin, Czarnogóry, Holandii, Omanu, Rumunii, Turcji i ZEA. Firma ma też oddziały w Holandii, Francji i Wielkiej Brytanii.

Zaloguj się
Informacje
Branża
Personalia
Realizacje
Otwarcia
Obiekty
Catering
Technologie
Transport
Artykuły
Wywiady
Felietony
Publicystyka
Raport
Prawo
Biblioteka
Incentive travel
Prawo
Ogłoszenia
Przetargi
Praca
Wydarzenia
Galeria
Wyszukiwarka obiektów
Nasze projekty
MP Power Awards©
MP Fast Date©
MP MICE Tour
MP MICE & More
MP Legia Cup
Nasza oferta
Reklama i promocja
Content marketing
Wydarzenia
Konkurs
Webinary
Studio kreatywne
O nas
Polityka prywatności
Grupa odbiorcza
Social media
Kontakt
O MeetingPlanner.pl